Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tömjem meg a vizipipám,...

Hogyan tömjem meg a vizipipám, hogy ne égjen oda a dohány és ne kaparjon?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:

ne kaparjon :

-Ki kell normálisan mosni

-Mikor megvan gyújtva akkor fújd meg egy picit.


ne égjen oda a dohány:

-Hát ha azt akarod ,hogy ne égjen oda akkor ne olyan sokáig "játssz" vele

-vagy függ attól is ,h mennyit és hogy rakod bele stbstb.

szal írj infót hogy csinálod és segítek szívesen!

2010. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

respect a pipásoknak :D


kiegészíteném az előttem szólót, hogy ha kapar , az azért is lehet, mert mondjuk túl száraz a dohány. Akkor meg vehetsz hozzá glicerint, vagy tegyél rá egy kis mézt :D

2010. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát... Megtömöm, és általában duplán hajtott alufóliát teszek rá, amit hústűvel jó sűrün átszúrkálok. Rárakom a szenet meg a hőtartó sapit aztán adj neki. És olyan 10 perc után vagy nemtom elkezd kaparni. De van amikor sikerül rendesen és rohadt jó de nem tudom hogyan csinálom. :D
2010. jún. 28. 00:23
 4/7 anonim ***** válasza:
jótanács: tegyél a dohány alá a is alufóliát. nekem bevált
2010. jún. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
olyat még nem hallottam, hogy a dohány alá alut tesznek, de szerintem még csináld azt, hogy nem teszed rá addig a szenet, amíg nem égett körbe (öngyulladós), és csak utánna kezded el szívni.
2010. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A szenet rendesen meg szoktam gyújtani mielőtt ráteszem.
2010. jún. 29. 00:21
 7/7 anonim válasza:

vágd le a körmét tövig. biztos nem kapar többet. Vagy a dohányor sz@r, vagy a szén amit használsz.

Vagy rakjál rá ShishAromát. az nem ég

2012. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!