Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jobb lesz valaha az élet vagy...

Jobb lesz valaha az élet vagy ezzel csak ámítanak?

Figyelt kérdés

Egyedul elek egy eve es most hogx sikerult megkuzdebem a nehezsegekkel jonnek a gondok.

Elvesztettem a baratnom, az osszes baratomat es apam hazakoltozik.

Apam egy idegrendszeri gondokka bajlodo alkoholista aki ott bántott ahol tudott egész gyerekkoromban, mikor mondta hogy kimegy kulfoldre nagyon megorultem meg akkor is, hogy tudataban voltam annak hogy ku**a nehez lesz suli mellett a lakast fenttartani.

Mostanra mar beallt egy rendszer az eletemben, de most hirtelen minden osszedol, ugy erzem kezdek megorulni. Visszaesek egy nagyon regen nem latott énembe, teljesen magamb zuhantam, nem tudom hogy mit tehetnek, senkim sincsen.

19F


2018. dec. 22. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben a zenében benne van a válasz a kérdésedre.


https://www.youtube.com/watch?v=o2zOG5D6h9Q

2018. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tak ***** válasza:

Minden egyes megoldandó problémát meg kell rágnod külön-külön,az lenne a legjobb,ha nem kérnél tanácsot,mert a te gondodat más másképp látja,így nem a neked megfelelő megoldások születnének,magyarán nem tetszene úgy sem.Persze ha másképp nem megy,keress öreg tapasztalt embert,az segíthet.

Azt mondják a bölcsek,ha nem tudod megoldani a gondodat,vetítsd ki azt másra,oldd meg,és tedd azt.

2018. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!