Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok parkolni a 13....

Hogyan tudok parkolni a 13. Kerületben, hogyha nincs bejelentett lakcímem ide?

Figyelt kérdés
13kerben lakom, most tervezek kocsit venni, de itt mindenhol fizetös zóna van, és nem tudom hogy tudnék itt olcsóbban parkolni, mivel nem vagyok ide bejelentve (lakcim)
2018. dec. 22. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél bérletet.
2018. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Tehat vagy itt vagy bejelentve, vagy a munkahelyed keruleti es a ceges autora kapsz parkolasi engedelyt. Ha barki kaphatna ingyenes engedelyt, ha nem is itt lakik, dolgozik, akkor megis mi ertelme lenne parkolasi dijnak?

2018. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fizetnék bérletet, ha tudnám ez hogy van. Tehát aki noncs ide bejelentve vagy nincs céges kocsija az nem parkolhat?:Dd
2018. dec. 22. 18:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Parkolóházakban szokott lenni havi/éves bérlet jó pénzért. Vagy zónán kívül parkolsz messze a lakástól de ingyen.

A legegyszerűbb egyébként az lenne, ha más kerületben keresnél albérletet, ahol szabadon lehet parkolni (xi. kerületben is szinte a teljes kerület parkoló zóna lesz, szóval azt sem ajánlom).

2018. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Drága pénzért. Javaslom a BKK-t. Nem is értem a 13. kerületben miért jó valakinek kocsival szenvedni...
2018. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

'Fizetnék bérletet, ha tudnám ez hogy van'


BKV-berletet, joember, buszra-metrora-villamosra.


Es igen, aki nem itt lakik, az bizony nem parkol ingyen.

2018. dec. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ott laksz, miért nem vagy bejelentve? Miért nem jelentkezel be?
2018. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert csak ideiglenesen költöztünk ide, kb egy évre, a párom családjának a lakása ez. Szóval nem albérlet. És tervezzük eladni, mert vidékre költözünk igy fölöslegesnek tartottam bejelenteni magam, ha ugyis jövö évben elköltözunk. Csak addig meg kell oldani a kocsi kérdést.
2018. dec. 23. 09:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Lakcimbejelentes kb. 10 perc. Ha erre a minimalis erofeszitesre is lusta vagy, fizess a parkolasert.
2018. dec. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!