Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már nagyon unom a hajam mit...

Már nagyon unom a hajam mit csinálhatnék vele?

Figyelt kérdés

Barna félhosszú hajam van nem teljesen egyenes kicsit hullámos, nincs fufrum, jobb oldalt van elválasztva és van hogy bal oldalt a fülem mögé teszem a hajam ha zavar h a szemembe lóg. Szóval mindig jobb oldalt van elválasztva lehet hogy már csak meguntam és azért nem is tettszik meg sztem nem is áll jol valahogy nem az igazi de ha máshol választom el az valami borzalmasan áll.

Festeni nem akarom csak valahogy máshogy akarom elválasztani/hordani

Valami ötlet?



2018. dec. 25. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Profi neves és ajánlott fodrászt keress fel , ajánljon 2-3atképpel és válasszátok ki .
2018. dec. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló nekem is a hajam, csak az enyém hosszú. Én baloldalt hordom a választékot általában, de van, mikor átteszem a másikra. Minden mosás után másképp formázom, hol, befonom, akkor dús, hullámos lesz, vagy noymkodva szárítom, akkor bongyor, vagy becsavarom, akkor loknis lesz. Sokszor csak egyenesen hagyom, de olyankor vagy feltűzöm a felét, vagy csak az első tincseket csattal. Lófarokban is szoktam hordani, vagy kontyban. Rengeteg lehetőséged van, hogy ne váljon unalmassá. Én pont azért teszem, mert nem akarom levágatni, és a változatosság segít.
2018. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
borotváld le.
2018. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vágasd le, vagy fesd be!😉
2019. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!