Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha 21-én adtak fel nekem...

Ha 21-én adtak fel nekem postán ajánlottan egy pólót az kb mikorra ér ide?

Figyelt kérdés
Kb 120-kmről jön.. Bogácsról Nagykőrösre. Valaki tudna segíteni ebben?

2018. dec. 26. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Csütörtökre, de legkésőbb pént3kre meg kell érkezzen.
2018. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
péntek
2018. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ajánlás (könyvelt küldemény) semmilyen gyorsítást nem jelent. Az elsőbbségi szolgáltatás jelent gyorsítást.


Vélhetően levélként adták fel, ezért ajánlott. Ugyanis „A méretei miatt levélszekrény útján nem kézbesíthető (maximális méret 324x229x24 mm) belföldi viszonylatú – válaszküldeménynek nem minősülő – küldeményt a Posta a kézbesítés helyére (címhely, postafiók) való tekintet nélkül kizárólag könyvelt küldeményként veszi fel.”

„Nem elsőbbségi levélküldemények legalább 85%-át a feladást követő harmadik munkanap, legalább 97%-át a feladást követő ötödik munkanap végéig kézbesíteni kell, vagy meg kell kísérelni azok kézbesítését.” ← A POSTAI SZOLGÁLTATÁSOK ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEI

2018. december 21-ét követő harmadik munkanap: 2019. január 2.

2018. december 21-ét követő ötödik munkanap: 2019. január 4.

Nem tudom, mennyire vannak túl a karácsonyi csúcsforgalmon, de inkább késésre lehet számítani, mintsem sietésre.

(Csomag nem is lehet ajánlott, az eleve könyvelt küldemény.)

2018. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs sok esély arra, hogy ezen a héten megérkezzen, mert a postán tapasztalataim szerint nem nagyon szoktak sietni az ilyen küldeményekkel.

Reális esély leginkább arra van, hogy jövő év elején fog megérkezni, kb akörül, ahogy azt írta az előttem válaszoló. Persze az esély megvan arra, hogy valamilyen csoda folytán megjöjjön a póló a héten, de erre az esély 50%: vagy megjön, vagy nem.

2018. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!!

Majd újév alkalmából(vagyis utána) odaadom :D

2018. dec. 27. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!