Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a T-Home-t...

Miért nem lehet a T-Home-t elérni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak várok a munkatársra csak várok,de hiába,már kezdem unni.1412,nincs valami más elérhetőségük?

Megköszönném a segítséget,mert kicsit drága mindent mobilról intézni,és amióta bekötötték ezt az új rendszer,azóta a vezetékes nem jó.

Ráadásul nem tudom mi van,mert nem kéne valamilyen szerződést kapnunk?


2008. nov. 7. 08:20
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Nekünk pár napja kötötték be,de nálunk jo a telefon.Egyébként mi a szerződést még a bekötés előtt megkaptuk.El lehet őket érni csak türelem kell hozzá.Azt hiszem nekünk megvan egy másik telefonszám ami ingyenes.Majd megnézem.

2008. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt megköszönném:-)
2008. nov. 7. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én néha vígjátékba illően sokat várok rájuk... :( Szerencsére vezetékes telónk van, ami este olcsó, de már volt, hogy kihangosítottam, és közben pakolásztam, vacsoráztam, főztem, stb... míg egyszer csak felvették. Sajnos ez nem vicc :(. Mobilról tényleg egy vagyon lehet... Szerintem nézd meg, hogy nincs e online ügyfélszolgálatuk, ahová lehet írni nekik... Hátha arra gyorsabban válaszolnak.
2008. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jokka86 válasza:

emberek! a 1412-es szám díjtalan ha 30-asról vagy vezetékes számról hívod. és miért nem lehet azonnal ügyet intézni??? a szerződést pedig postai úton kapod, ez a postán múlik, hogy mikor kapod meg...

azért mert a sok öreg, magányos, unatkozó nénik és bácsik már tudják jól, hogy ingyenes és egész nap hülyeségek miatt hívják ezt a számot. Magyarországon 10 millió ember él, ennek a 3/4 t-home előfizető, és a fele nyugdíjas. EZ RENGETEG EMBER!!!! pl számlázás időszakban megkapja a számláját a nénike és betelefonál, hogy nem érti, miért kapott ennyit, persze a válasz nagyon egyszerű, mert ennyit beszélt telefonon.

gondolkozzunk logikusan, és fogadjuk el, hogy nem körülöttünk forog a világ, a 1412 hívható éjjel-nappal, ez egyik szolgáltatóról sem mondható el, az átlag várakozási idő 4-5 perc, ez nem sok. Érdemes előre gondolkozni és logikusan. Reggel mindenki megy munkába, de elöttem ég gyorsan elintézi pl. a számlakérdést, majd délben ebédszünet, jaj, gyorsan megrendelek egy internetet, aztán vége a napnak, tudnak ügyet intézni...

2012. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!