Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy akvarisztikai fénycső...

Bene021 kérdése:

Egy akvarisztikai fénycső miben különbözik egy simától?

Figyelt kérdés

Fénycsövet szeretnék vásárolni.Növényes akváriumhoz vennék

2db 18wattos 6500Kelvin értéküt.Ha sima villamossági boltban veszem meg őket azok is teljesen jók vagy akvarisztikait kell venni?

Mert nem igazán tudom hogy van e különbség köztük az árukon kívül.

Milyet vegyek simát vagy

"akvarisztikait"?



2018. dec. 27. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
S honnan indult maga az ötlet, hogy fénycső kell?
2018. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Honnan indult volna?:) Már régiek és gyenge a fényük
2018. dec. 27. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor növeld meg nekik.
2018. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jaj istenem ezek a válaszolók! Abban különbözik hogy némelyik tud kibocsájtani uv fényt illetve nedves vizes párás helyen a fénycső nem gyullad ki most nem jut több dolog eszembe. Annyi hogy szerintem az akvarisztikai fénycsőnek külön mérete van de ez nem biztos! Szerintem inkább ha teheted akkor inkább az akvarisztikait vedd! Remélem tudtam valamivel többet segíteni. :)
dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4 es vagyok bocsi kihagytam hogy ha növénynevelős célra is szeretnéd használni akkor mindenkébb akvarisztikait vegyél ne hagyományos fénycsövet!:)
dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!