Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek féljek?

Szerintetek féljek?

Figyelt kérdés
Szóval barátommal 27-én szeretkeztünk. Menstruációm akkor múlt el. De akció közben full vér lett minden + gumi is kiszakadt, de miután észrevettük ki is vette egyből. (nem élvezett el) Ovulációm 5-én lesz. Ti mit gondoltok, féljek?
2018. dec. 30. 12:33
 1/4 anonim válasza:
Hát az első alkalommal vérzik, szóval szerintem a gumi eleve szakadt volt
2018. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja nem, nem ez volt az első alkalom. Mellesleg nem volt szakadt eleve, mivel mindig közben ellenőrzi.
2018. dec. 30. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a menses nem olyan rég múlik el, akkor stressz, vagy más, erős érzelmi hatásra visszatérhet. Volt már erre példa nem is egyszer.

A másik, ami még lehet: orgazmus hatására plusz peteérés következik be, ebből lehet beágyazódás, és esetleges terhesség.

Vagyis: nem kizárható, de jelen esetben kicsi rá az esély. Bár, a gumi is kiszakadt (még ha a párod nem is élvezett el), szóval ez is növeli a bizonytalansági tényezőt.

Szerintem: Szerezz be pár napon belül terhességi tesztet. Ha pedig még ekkor is kételkedsz, bizonytalan maradsz, akkor keresd fel a nőgyógyászod.

2018. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Butaság lenne már holnap bevenni egy esemény utáni? Nagyon félek😭

2018. dec. 30. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!