Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most már tényleg erre van igény?

Most már tényleg erre van igény?

Figyelt kérdés

Most már tényleg az ilyen kihívásos, mi van a táskámban videókra van igény a YouTubeon?Én értem hogy vannak olyan emberek akik szeretik nézni de,hogy ekkora rajongó tábora legyen az azért szerintem már elég probléma.Most mindegyikről le írom a véleményem:

1.Haul videók.Ami most engem arra késztetedt hogy feltegyem ezt a kérdés az Viszkok Fruzsi egyok Haul videója volt.Ne értsétek félre,nekem semmi bajom nincs Fruzsival,szerintem egy aranyos lány!Viszont nem értem hogy az emberek mit szeretnek abban ha egy kb.26 éves csaj beszél ceruzákról,pixekről,kariokákról stb.Mi olyan jó benne?Nekem is vannak író eszközeim,még sem csinálok belőle Hault.Persze aláírom,vannak olyan emberek akiknek talán még hasznukra is válhat,de azért hogy egy videóján százezer megtekintés legyen,nos az azért egy kicsit túlzás...😕

2.Mi van a táskámban.Egy videót láttam Lovas Henitől(nem tudom hányan ismeritek) és most az ő videójából fogok "meriteni".Be valóm én nem kedvelem Henit,nem értem miért van ekkora rajongó tábora...Viszont nem értem hogy az emberek hogy mondhatják rá hogy "jó volt" miközben 2 percet(mert kiszámoltam) egy HAJGUMKRÓL.Föleg hogy össze visza beszél és a fél mondta egy baromság(de most nem erről van szó).Egy semmit mondo videóra jön több mint 100 ezer megtekintés.GRAT!

3. Kihívás videók.Mi olyan különleges a kihívás videókban?Mint pl.ne nevess kihívás,ne énekelj/táncolj kihívás,citrom /fahéj kihívás,csak hogy párat említsek.Ha én nem akarok nevetni,énekelni,táncolni nem csinálom,simán meglehet állni.Egy kanál citromlevet le tudok nyelni mi ebben a kihívás?Mondjuk a fahéjat nem említem mert az mondjuk tényleg egy kihívás.

4.Reakció videók. Elérkezztem az utolsó dologhoz és most komolyan,mi olyan nagy dolog valamire reagálni.Én is tudok egy embere,videóra stb. reagálni,mi olyan nagy dolog benne hogy ennyien nézik.Főleg vannak azok a videók ahol szinte semmi sem történik,csak nézi az illető,egyszer-kétszer leállítja,el mondja róla a véléményét,max.probál mondani egy poént,csak hogy legyen mi mosolyogniuk a sok 8-11 évesnek(tisztelet a kivételnek,mert vannak).Persze vannak olyan poénok amik amúgy húla ciki...És máris meg van a 200 ezer megtekintés.

Persze vannak igényes reakció,Haul videók,csak sajnos egyre több az ilyen szenny.

Ui.:Normális válaszokat szeretnék!



#videó #fahéj #kihívas
2019. jan. 1. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a trash műfaj a 8-12 éves nézők igényeihez: nulla ötlettel, nullához közeli munkával 10 percnyi műsoridőt kitölteni valami érdektelen témával + clickbait cím + clickbait borítókép.


Van az a kör, ahol erre van igény, és a durva hogy ez lehúzza többi videóst is erre a szintre, mert a nézettséget ez hozza. Lásd Dancsót hogy mi lett a nagy filmkritikusból, inkább lement kutyába az óvodásokért.

2019. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az egész Jutúb a pénzel lett elqhúrvha!


Anno idehaza volt 4-6 videós, vlogger. Közülük kinőtt HERBY, akit lehet lenézni és kiröhögni, de valahol ő a hazai profi ősvideós, aki mai napig tolja. Aztán jött a pénzkeresés idehaza is és onnantól minden kismajom csatornát nyitott.

A legtöbb elvérzett, a többi meg másokat majmol, külföldieket. Meg reklámvideókat nyomat.


Szirmai, Magyarosi, Herby,Fegyvervideo, The VR, ennyi, a többi csak másol, lop, gagyizik.


Még Bartos és Molnár Krisztián profi trash.

2019. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!