Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne igény egy...

Szerintetek lenne igény egy valós személyazonossággal működő gyakorikerdesek.hu-ra?

Figyelt kérdés

Akár a meglévő átalakításának (opcionálisan), akár egy alplatformjának lenne létjogosultsága szerintetek, hogy Facebook-kal összekötve, valós személyazonosságot mutatva lehessen feltenni kérdéseket/válaszokat?


Így lehetne látni, hogy például egy munkaügyes kérdésre HR-területen dolgozó felsővezető, vagy egy 12 éves kisgyerek válaszolt-e.


Senki nem gondolná hazugságnak/dicsekvésnek (anonim oldalon?!?!? Könyörgöm...), ha valaki leírja, hogy mennyit keres, hány diplomája van, vagy éppen, hogy mik a tapasztalatai a szalonból vásárolt S Mercedes-ével.


Testépítés, ugyanez... Nem mindegy, hogy én okoskodom bele, vagy egy képzett személyi edző ír-e tippeket.


2018. máj. 30. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem regisztrálna rá, ha ilyen körülményes lenne.
2018. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
itt pont az anonimitás a lényeg, feltennél egy kérdést a szarási nehézségeidről aztán az első suttyó már írja is ki a facebookra :D
2018. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg attól, hogy látod a Facebookját (ami szintén nem feltétlen a valóságot mutatja), vagy az igazi nevét, ugyanúgy fogalmad se lesz arról, hogy pl. milyen életmódot folytat, vagy mennyire jártas abban, amire válaszol.
2018. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig oké és a "felnőtt kategóriával" milesz? Meg az "egészség kategóriával" nem hiszem hogy bárki arcát felvállava kérdezne a hüvelygombáról meg az aranyeréről stb. "Család kategória"?? Ki szeretné tudatni a világgal, hogy mekkora nyomorék anyósa, apósa, veje, fia, lánya, anyja, apja, keresztanyja stb.. Van?? Ott van még a "gyerekvállalás kat. " ahova beírja a 14 éves Hannuska hogy ha lenyeli akkor lehet e terhes stb stb. "Tini kat. "-ról meg nem is beszélek.
2018. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen jó példákat mondtatok, ezért is lenne jó, ha opcionálisan lehetne választani a személyazonosság vállalását.

Vagy esetleg kizárólag válaszoknál.

2018. máj. 30. 18:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a portálon nickkel lehet regisztrálni, sőt, a privinél sem tudódik ki az illető(k) valódi személye.

Nézz végig a kérdéseken -magadon kezdve!- nemhogy valódi, de kitalált álnevüket sem vállalják fel sem a kérdezők, sem a válaszolók többsége.

Ha ezt nem teszik, gondolod, hogy valódi nevükkel írnának ide akár kérdést, akár kommentet?

.

Értelmesebb lenne kérdésed, ha írhatnád ezt: "Lássátok én valódi nevemen kérdezek!" - ám te is anoním vagy.

2018. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem sok ertelme lenne. Ha kötelezővé tennék, drasztikusan csökkene a felhasználók száma. Ha meg opcionális, nem sokan lennének, akik élnének a lehetőséggel.
2018. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az utolsóelőtti válaszoló erősen mellé lőtt, de valami brutálisan! :D

Saját, teljes nevemmel vagyok regisztrálva, ha rám írsz, pillanatokon belül látod is.

Egyébként sincs mit takargatnom, sem külsőt, sem anyagi helyzetet, sem mást, sőt, még személyes találkozóknak sem lennék az elrontója, éppen ezért tettem fel kérdésem.

2018. máj. 31. 14:06
 9/9 anonim válasza:

Az oldal mottójával szembemenne.

"Amit máshol nem mertél...Itt megkérdezheted"

És ez a mottó csak abban az esetben marad meg,ha anonym marad az oldal.

Ki akarja, hogy az ismerősei kinevessék, mert kiírt egy olyan kérdést, hogy "Ha 6cm a péniszem állva kicsinek számít?"

Tehát itt lazán kiönthetik szívüket a rondák, és mondhatom, hogy 32 diplomám van és 42cm a far**m :D

Dicsekedek, mert tök jó nekem,ha már csak egy vadidegen ember elhiszi mekkora vagány vagyok.:D

Itt annyi BMW-m,luxusházam lehet, amennyit csak akarok.

42cm-es pénisz, rapper vagyok, én vagyok Dancsó Péter,230 az IQ-m.:D

Nem azért írtam, mert én ilyen vagyok.Aki itt menőzik, az csak figyelmet akar magának.

Ezeken az embereken nem kell leragadni,nem kell velük foglalkozni. Aki meg kötekedni,felidegesíteni akar azt pedig lehet jelenteni.

Ha ilyenről nincs szó, írja ,hogy 3 Diplomája van.

Azzal, hogy hazudik egy Anonym oldalon valaki, még nem lesz rosszabb semmivel sem nekem, ha én azt olvasom.

Ezért meg kár elvenni az oldalnak a lényegét, mert egyeseknek fáj, hogy ordít egyes emberek válaszairól, hogy hazudik.Mondani kell rá, "ok elhiszem hogy 3 diplomád van , nekem egy sincs , mert megnyertem az 5-ös lottót, és nem láttam értelmét, ha már megtehetem azt hogy életem végéig nem dolgozom 19F ".És ezzel visszavágsz, ő pedig felidegesíti magát azon, hogy hazudtál.

Ha másokon úgy érzed hazudnak, hazudj vissza nekik.

Vagy dicsekedjenek, mert azzal neked nem lesz rosszabb,ha igaza van , ha nem.

2018. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!