Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz illetve Paprika sprayt...

Gáz illetve Paprika sprayt 18éves kor alatt lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem vásárolhatsz, nem lehet nálad. A használata sem olyan egyszerű, mint gondolnád. Ha sor kerül rá, biztosan eljárás indul ellened, s a jogszerű használatot nagyon nehéz bizonyítani.

Ha kicsavarják a kezedből, ha villogsz vele, ha nem jogos védelmi helyzetben használod, ha ügyetlenül, csak bajt csinálsz magadnak.

2019. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Hivatalosan nem vehetsz és nem hordhatsz.

De inkább hordj, mintsem összeverjenek vagy megharapjon egy kutya!


Amit meg itt írnak, hogy elveszik tőled...hogy vennék el?

Előrántod és nem beszélsz, hanem egyből fújsz!

2019. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Hát persze, igazad van második. Ha már hatótávon belül van a támadó, akkor el is éri. Milyen gyorsan tudja a kérdező előkapni?

Fel kell fogni, hogy támadják, kéznél kell lennie a cuccnak, de nem látható módon, s nyomni a támadó képébe, lehetőleg mindet, s aztán eszeveszett tempóban elfutni biztos helyre.

S ha többen vannak, akkor végig kell teríteni mindenkinek a pofáját.

És aztán lehet gondolkodni, mi lesz másnap, harmadnap, s miképpen bizonyítom, hogy az életemet, testi épségemet, értéktárgyaimat védtem.

2019. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

3. Ne kommentelj hülyeségeket!


[link]

2019. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
3. vagyok. Beírásom előtt már olvastam a linkelt cikket. Semmi azzal ellentétest nem írtam.
2019. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek neked az? :/
2019. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!