Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feljelenthet mibajom lehet...

Kalapos Bálnit kérdése:

Feljelenthet mibajom lehet mikor semmit nem csináltam?!

Figyelt kérdés
Társasházban lakók és kocsik parkoltak ugye szilveszterkor és egy nő azt mondja kárt tettem az autójába mert valakitől ezt hallotta de még nem tett feljelentést természetesen nem én voltam ha tesz feljelentést mi bajom lehet mikor nem is én voltam amúgy feljelentést nem aznap kellett volna tenni?!
2019. jan. 2. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A nőnek (illetve a rendőrségnek) kell bizonyítania, hogy valóban te voltál, ehhez bizonyíték kell. Ha csak "van egy olyan érzése", az kevés lesz.
2019. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor jelent fel, amikor és amiért csak akar, de bizonyíték hiányában elítélni sem tudnak. A bíróságon az "azt mondta" nem állja meg a helyét.
2019. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
és ha konkrétan téged jelent fel, nem pedig ismeretlen tettest, akkor hamis váddal visszatámadhatsz :)
2019. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!