Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap beszélek a tanárommal...

Holnap beszélek a tanárommal aki szerint olyanokat írtam le hogy szo#pjál le meg ilyesmik és nagyon félek mert anyukám és nagymamám is jön. Hogyan ne féljek ennyire tőle?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mitől félned, hisz te semmi ilyesmit nem tettél. Valami félreértés lehet csak.
2019. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha semmi ilyet nem tettél, nincs mitől aggódnod.
2019. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy zenéből idéztem amiben annyi volt hogy beszopták
2019. jan. 2. 19:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biztosan dicséretet fogsz kapni a zenei műveltségedért. Utána az anyukád és a nagymamád elvisznek cukrászdába. Irigyellek!
2019. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A tanártól és anyukámtol is már megkaptam a büntetésem szóval nem tudom mire szamitsak
2019. jan. 2. 19:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Max egy elbeszélgetésre számithatsz. Valszeg félnek, hogy ne zülljél el mégjobban. Ez, hogy ilyen zenéket hallgatsz és ebből is idézel aggodalomra ad nekik okot. Féltenek csak.
2019. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De otthon semmi ilyet nem használok maximum azt hogy szar és csak azért írtam le mert unalmas volt az óra és éppen az volt a fejemben
2019. jan. 2. 19:49
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
jó szüleid vannak, ha emiatt félsz tőlük. Én a gyerek bármilyen disznóságát leigazoltam ha úgy volt
2019. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Inkább attól félek hogy ordibalni fognak velem vagy megint büntetést kapok ezért.
2019. jan. 2. 20:06
 10/10 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék hogy a másik osztálytársam órán azt mondja b@azdmeg vagy aztán picccsa nem kap semmit csak kiküldik...esetleg ha egymásnak szólnak be hogy buzziiiii akkor se kap semmit
2019. jan. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!