Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj, ha egy sorozatot...

Az baj, ha egy sorozatot többször megnézek?

Figyelt kérdés
Nem tudom,nem hiszem hogy függő lennék,mert megvagyok nélküle is,de a sorozat olyan érzést vált ki belőlem,mintha rendesen hiányozna vagy nem tudom,de olyan jó érzés ha nekikezdek mégegyszer,mert olyan nosztalgikus....konkrétan 720 részt már vagy 3x végignéztem....ez már betegség lenne?Régebb volt még igy,hogy egy filmet minden nap megnéztem....Ti mit gondoltok erről?(Helyesírási hibákért bocsi)
2019. jan. 3. 17:49
 1/5 anonim válasza:
Én is néztem már végig többször sorozatokat..nincs semmi bajod szerintem.A Vámpírnaplókat nézted mert akkor tudom ki vagy XD
2019. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,nem azt néztem :))
2019. jan. 3. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Naaaaa mond el kérlek hogy milyen sorozat ez? Légyszi!

Amúgy szerintem nem gáz. Idővel úgyis meg fogod majd unni (legalábbis én meg szoktam) addig is nézd nyugodtan, és érezd magad jól ;)

2019. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy Anime,Naruto és Naruto Shipuden...:))Nem tudom..de 1 pár részen kivül még nem untam meg😂😂😂számomra unhatatlan(mármint pár részen kivül)már eltudnám akármikor mondani részről részre az eseményeket amúgy de még mindig nézem😂😂főleg a sima ,az olyan nosztalgikus számomra....
2019. jan. 3. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Az komoly! Azt én is sokat nézem még mindig... Főleg a legjobb mikor visszatér Madara. Inkább az ilyen harcos részeket szeretem jobban. Habár itt-ott kicsit sok a visszaemlékezés. Most a Boruto is lassan kezd beindulni. Nekem az is tetszik.

Hát így már viszont azt mondanám - nem lehet egykönnyen megunni ;)

2019. jan. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!