Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sejtheti hogy tetszik nekem?...

Sejtheti hogy tetszik nekem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval van egy idősebb férfi aki tetszik nekem de ő ezt persze nem tudja ,mert van családja meg felesége stb, és ennek a férfinek egy ismerőse mindig ir nekem ....és kérdezem ettől az ismerősétől hogy számít e a kor a szerelemben? Aztan kérdezgettet hogy ki az meg ilyenek én meg mondom hogy majd rájössz ha okos vagy .... és azután irja ennek az idősebb férfinek a nevet hogy ott van mellete ..... szerintetek rá jöhetett a férfi aki tetszik nekem hogy bejőn??😂 ja és azelőtti nap láttam a pasit aki tetszik és ra nevetem ...:D na szóval ennyi szerintem rájött ???’ Amúgy 17 vagyok
2019. jan. 3. 21:39
 1/1 anonim válasza:
Lehetséges. De látszik még hogy agyilag nem vagy felnőve. Plátói szerelmes vagy. Ranevetsz egy férfire akinek családja van, elvisz egy kalandra, és hoppá ott is hagy. Ha nincs szerencséje akkor nem csak pedofilitás, hanem csaladvesztés is lehet. Gondolkozzal már kicsi. Előbb a szemed nyisd ki, ne a lábad
2019. jan. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!