Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Lányok, (20 alatt) nektek van valaki, aki tetszik, és jóval idősebb (15-20 évvel)? Hogyan szerettetek bele?

Kérek mindenkit, akire nem illik rá a kérdés az mellőzze a kommentjét. Nem azért írtam ki a kérdést, hogy kapjak 20 választ, amit mindenki azért írt ide, hogy jót szórakozzon azon, hogy oltogathat másokat. Tisztában vagyok a véleményekkel!

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, vágy, férfi, , lány, fellángolás, kapcsolat, viszonzatlan szerelem

jan. 2. 09:22  Privát üzenet  

A válaszok
Nyári diákmelón voltam egy DM-ben, és ő meg bejött a feleségével. Akkor láttam először. Majd néha - néha beugrott vásárolni és egyszer elkezdtünk dumálni.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 2. 09:55 Privát üzenet

Igaz 14 év. Én 18, ő 32.

Fiatalos volt, (az is) de nem úgy viselkedett mint egy 32eves. Érettebb vagyok a korosztályomnál, ő meg teljesen korrekt volt velem, hiszen nőként kezelt. Úgy beszéltem vele mintha már kb 10 éve ismernénk egymást, tudtunk viccelődni is, borozgatni úgy hogy nem voltunk berugva, és ez megtetszett. Jobban esett hogy férfi van mellettem és nem egy hormontúltengő 19-20, éves.

# 2/2Időpont jan. 28. 02:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tetszik nekem egy fiú de ő 5 évvel idősebb nálam nem tudom hogy mit érez de nwm merem a szüleimnek se elmondani mert ez a fiú 17 éves. Mit tegyek? Valljam be neki? 12L
Tetszik egy fiú de nálam 4 és fél évvel idősebb. a szüleim nem tudom mit szólnának hozzá és nem szeretnékk vele úgy járni hogy nem tudnak róla. De nem merem nekik elmondani :/ mit tegyek? (13L)
Van egy fiú, aki tetszik, hogy mondjam még neki hogy bejön nekem? Szoktunk beszélni, meg ilyenek. Egy évvel idősebb tőlem.
Nagon tetszik nekem a nővérem osztálytársa de 2 évvel idősebb nálam nagyon jól elvagyyunk egymásal, szoktunk beszélgetni, szórakozunk, sokszor rám mosolyog és mindig köszön. Mit...
Nekem egy kilenc ével idősebb fiú tetszik azt hiszem én is tetszem neki. apám főnökének a fia ahogy suli után elmentem hozájuk apával beszéltem a fiú kint ült a széken és tanult...
Próbáljam lebeszélni vagy inkább hagyjam? A barátnőmnek egy nála majdnem 5 évvel idősebb srác tetszik.

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!