Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, (20 alatt) nektek van...

Lányok, (20 alatt) nektek van valaki, aki tetszik, és jóval idősebb (15-20 évvel)? Hogyan szerettetek bele?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit, akire nem illik rá a kérdés az mellőzze a kommentjét. Nem azért írtam ki a kérdést, hogy kapjak 20 választ, amit mindenki azért írt ide, hogy jót szórakozzon azon, hogy oltogathat másokat. Tisztában vagyok a véleményekkel!

2019. jan. 2. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyári diákmelón voltam egy DM-ben, és ő meg bejött a feleségével. Akkor láttam először. Majd néha - néha beugrott vásárolni és egyszer elkezdtünk dumálni.
2019. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igaz 14 év. Én 18, ő 32.

Fiatalos volt, (az is) de nem úgy viselkedett mint egy 32eves. Érettebb vagyok a korosztályomnál, ő meg teljesen korrekt volt velem, hiszen nőként kezelt. Úgy beszéltem vele mintha már kb 10 éve ismernénk egymást, tudtunk viccelődni is, borozgatni úgy hogy nem voltunk berugva, és ez megtetszett. Jobban esett hogy férfi van mellettem és nem egy hormontúltengő 19-20, éves.

2019. jan. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!