Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hivják az animét?

Nikeiletta3377 kérdése:

Hogy hivják az animét?

Figyelt kérdés
Még régebben néztem, az megmaradt bennem hogy egy fiúról szólt, akit egyszer megvertek a suliban ( hogy pontosan miért hogyan nem emlékszem) de uténna találkozik egy csajjal, egy szőke hajú lánnyal akinek elmondja mi történt és a csaj haza viszi mert a családja harcmüvészettel foglalkozik. És a gyerek elmeséli milyen stílusban verték meg (vagy vlm ilyesmi) és megtanitották nekineked és megberte őket, azaz vissza adta nekik. Majd mindig egyre többen mentek oda bunyozni ö meg mindig másfajta harmüvészetet, vagy boxot meg ilyeneket tanulz, végén meg egy gyerekkori haverjával került össze tüzésbe (addigra már nagyon erős volt) és maga a fiú is erös volt. Hogy melyikük nyert nem emlékszem. És nem is biztos hogy gyerekkori fiú haverjával, de erre emlékszem, köszönpm elöre is a választ :3333

2019. jan. 4. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre gondolsz:

Shijou Saikyou no Deshi Kenichi / History's Strongest Disciple Kenichi

2019. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jajj de szeretlek, igen erröl beszéltem😍❤❤

Köszii :3

2019. jan. 4. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!