Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vissza élhet azzal a munkáltat...

Vissza élhet azzal a munkáltatóm ha nála van a munkaszerződésem? (Az én példányom) Ha nem találja meg és emiatt nekem nincs sajátom, ebből jöhetek ki rosszul?

Figyelt kérdés

2019. jan. 6. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

hát gyakorlatilag nem is létezel..azt is letagadhatja, hogy látott valaha is. Rosszul csak akkor jöhetsz ki, ha valami követelésed lenne, vagy meg akar vezetni szándékosan.


ez egyelőre buktának látszik..persze kérdés mekkora is az a munkáltató? ha van személyzet, és többen vannak, akkor azért lehetséges, hogy valaki tanuskodik..

2019. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted mit csináljak ? Már kértem hogy adja vissza, de azt válaszolta hogy jó, feltéve ha megtalálja. Kellett neki az összes munkavállalóé valamilyen ügyben.
2019. jan. 6. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Át lettél, kérlek, bszva. A munkáltatónak soha, semmilyen körülmények között nem lesz szüksége a te példányodra, van neki saját.

Mostantól az összes kommunikációt kizárólag írásban folytasd vele: írásban követeld vissza az általa elvett példányodat, írásban kérd a választ, és azzal mehetsz munkaügyi bíróságra.

Ha nincs meg a munkaszerződésed, bármikor letagadható vagy, bármikor bármivel megszivathatnak, bármikor bármit rádverhetnek. Nem élhetsz a jogaiddal, nem kérhetsed számon a munkáltatót.


Hogy lehet valaki ennyire ostoba, hogy odaadja a munkaszerződését bárkinek? Pláne a munkáltatónak?


Józan paraszti ész, ember!

2019. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi gond, természetes szelekció.

Azért pl. fizetésre innen ne nagyon számíts.


Amúgy pedig kérjél másolatot, és azt írja ismét alá.

2019. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!