Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wattpadon megengedettek azok...

Wattpadon megengedettek azok a linkek amik egy másik weboldalhoz tartoznak (esetünkben discord)? Például egy csoport meghívó link-je.

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 17:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Például ha kiteszem az "idővonalamra" lehet belőle baj?
2019. jan. 6. 17:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Biztos, hogy engedettek, mert én is használom. Ugynis ha tiltott lenne, nem lehetne külső hivatkozást használni, mint itt leírom.

Amikor írsz egy történetet, ajánlót stb. Akkor jobbra fent van 3 pötty ott kattintasz, lenyílik, és megkeresed az external link - vagy külső hivatkozást.

Oda beillesztheted a külső linket.


Plusz: használhatod, hogy kommentben beteszed, de csak akkor ha előtte írsz valamit.

Én azt szoktam írni, A teljes történet itt: és utána beillesztem a linket.


Ugyanis én ajánlónak használom a wattpadot.


Valamint, ha már csoport meghívó linket is emlegetsz, az pedig egy az egybe beírhatod a profilodba, ott azonnal élővé válik. Nekem például, az azonos témával foglalkozó facebook csoportomba van meghívó link.

2019. jan. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem!

Hatalmas köszönet a segítségért :)

2019. jan. 7. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!