Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetkósok! Írnátok nekem a...

Tetkósok! Írnátok nekem a tetoválásról? Hogy hogy csinálják, stb.

Figyelt kérdés
Nem sokat tudok róla és szeretnék tájékozódni mielött esetleg úgy döntenék h lesz. Tarkóra v lapockára szeretném.
2010. jún. 29. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem lapockán és lábfejen van egy-egy tetkó, fekete-fehér. Mindkettő egy-egy óra alatt készült el, csont felett fáj, izom felett kevésbé, háj felett nem próbáltam még. Többféle tűméretük van, ezek között az a különbség, hogy az árnyékolást másfajta tűvel csinálják (sok apróval), mint a kontúrt (kevesebb tűfejjel), hogy milyen egyéb különbségek vannak, azt én amatőrként nem tudom megmondani, de biztos akad, aki válaszol arra is.

Nem tudom, mi mindent mondhatnék még, de ha lenne konkrét kérdésed, akkor arra jobban tudnék válaszolni. 22/L

2010. jún. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én egy szimbolumot szeretnék egyszerű vonalrajz. Hát hogy hogy csinálják. ugyakrcolják bele a börbe? Mihez tudnád hasonlitani a fájdalmat?
2010. jún. 29. 02:06
 3/5 anonim ***** válasza:
a tűk a bőr 2. rétegébe az irharétegbe hatolnak bele mivel igy a bőr jobban megtartja a tintát és hát az érzés oylan mint egy tűszúrás csak ez sok apró tűszúrás. nem karcolják a tintát hanem a bőr alá fecskendezik
2010. jún. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a bokámon van és ott elég kellemetlen volt, de csak az elején fájt jobban utána már nem volt vészes. velem ott volt egyik barátnőm és lökte a poénokat hogy ne a lábamra figyeljek.(:
2010. jún. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fájdalom miatt ne aggódj, az csak addig tart, amíg ott csinálják, és egy idő után zsibbasztó, nem pedig fájdalmas. Bár bokán, csont felett végig fáj, de te tarkót vagy lapockát írtál, szóval ott csak zsibbadni fog.

A tű úgy ugrál az ember bőrében, mint a varrógép tűje, fel-le, és közben fecskendezi a festéket.

2010. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!