Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » DHL-esek. Mi a fene van?

Wazzzup13 kérdése:

DHL-esek. Mi a fene van?

Figyelt kérdés
Csomagot várok Németországból Dániába és a DHL küldi. A feladó elküldte nekem a bizonylatot, szóval biztosan tudom hogy fel lett adva, viszont az alap Express szállításhoz nem jár tracking number, csak ha extra pénzt fizettem volna érte. Így most nem tudom hol jár a csomagom, és még név alapján sem tudják lekövetni nekem a Service-nél hogy hol van. :D Létezik ilyen? Akkor ez most azt jelenti hogy ha elkavarodik akkor meg sem tudják keresni meg semmi?

2019. jan. 7. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Mikor lett

feladva ?

2019. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik nap?
2019. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok esetben elöfordulhat, hogy visszaküldték, mert nem találtak meg, vagy nem olvasható a címzés, vagy a te neved nem található az adott címen.


Másrészt nem írtad, hogy mikor adták fel a csomagot, mert általában pár nap, mire odaér. Ezen kívül, ha visszakülödik, akkor az plusz idöt igényel.

2019. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legyél türelemmel -


Néhány nap míg odaér

2019. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Január másodikán, kaptam is képet a blokkról. Azt mondta hogy általában 3-4 nap de e-mailt sem kaptam meg semmit.
2019. jan. 7. 17:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Viszont nem hiszem hogy vissza lett küldve mert akkor szólt volna róla.
2019. jan. 7. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha másodikán adták fel, akkor jó esetben pénteken hagyta ez Németorsztágot, szóval eleve csak a hét közepefelé várható, hogy odaér hozzád.

Ha meg visszaküldték volna, akkor az még nme ért vissza a feladóhoz.


Én egy kis csomagot adtam fel 20-án, aamit nem tudtak kézbesíteni és szombatok, 5-és ért vissza, pedig ez NO-on belül volt. Igaz, ebbe a karácsonyi túlterhelés is benne volt, de azért azt nem várhatod el, hogy azonnal odaérjen hozzád egy csomag másik országból.

Normál esetben ha 2-án feladják, az a következö nap jut egy elosztási központba, onnan a rákövetkezö napon küldik tovább a célhoz közeli központba. Onnan megint egy nap múlva küldhetik tovább, azaz a 2-án feladott csomag 5-6-an érhetne csak célba. De mivel közben még hétvége is volt, illetve külföldre kellett továbbítani, ezért semmi esetre sem lehet nálad mostanára.

2019. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam hogy nem gyors a kézbesítés, csak elég deges vagyok hogy semmi hír róla. Messziről jön és sok helyen elkavarodhat. És mivel nincs követési számom még meg sem tudnák keresni.
2019. jan. 7. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!