Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A táskámba benne volt étel...

A táskámba benne volt étel (nem sok, valami száraz szelet valami ami csokis, fene tudja) meg kiömlott víz is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom,ennyire okos vagyok,ez se mindennapos eset. De mivel es hogy takaritsam ki?
2018. nov. 12. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mosd ki kézzel, mosószeres vízzel, ha nagyon durva, sikáld körömkefével.
2018. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kényes az anyag, akkor vidd el egy tisztítóba.
2018. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,meg a hozzallast is,hogy nem néztetek emiatt pisis elsősnek 😂

Első: egy keksz szerű dologrol van szo,elkenni nem akarom,ha az allja atazik,bele is megy a dolog,fejjel lefele tartsam? Azaz az a keksz dolog az úgy nem szárad bele a táska anyagába? Holnapra kéne,tisztitoba nincs is idom elvinni,tanulnom kell 2 dogozatra.

2018. nov. 12. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenkivel megesik. :)

Nemtudom, hogy mennyire vészes az a "keksz dolog", azt te fogod látni, hogy beivódik-e az anyagba. Mosd ki meleg vízzel, elég a foltnál, és többször öblítsd át, amíg úgy nem látod, hogy nem maradt semmi nyoma. Viszont ha még nem álltál neki, tedd majd radiátor mellé, mert magától nem szárad meg holnapig.

Első voltam.

2018. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!