Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Belehet idomítani egy kutyát...

Belehet idomítani egy kutyát erre?

Figyelt kérdés
Van egy idős nagymamám, aki mellett majdnem mindig ott vagyok, de ha esetleg magára marad, arra gondoltam beidomítanék egy kutyust, aki jelezne, hogyha rosszul van a nagymamám. Meglehet ezt tanítani egy kutyának? Milyen feltételek szükségesek hozzá?

2019. jan. 8. 12:24
 1/2 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
100%

Máskor egy műsorban láttam, hogy egy kutyát betanítottak arra, hogy amikor a gazdája rosszul lett, vagy történt vele valami, ő hívta a rendőröket, ilyen gombos telefonon, csak a rendőrök először azthitték valaki szórakozik, de azért kimentek a helyszínre megnézni, mizu.

Gondolom meglehet erre tanítani más kutyát is.

2019. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MonRo válasza:
51%

Mivel az idkmítani szót használtad, esélyed sincs. Itt látszik, hogy fogalmad sincs a kutyák TANÍTásáról...

Különben jó a gondolataid, léteznek ilyen SEGÍTŐ kutyák. Nagyon komoly kiválasztás és képzési program kell hozzá, komoly szakemberek felelősségteljes munkája ez.

Egy ilyen kutya a végén milliós értékű.

2019. jan. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!