Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan Budapesti dráma...

Tudtok olyan Budapesti dráma tagozatos gimnáziumot, ahovo belehet kerülni éneklés nélkül vagy ha kell mennyire nézeil szóbelinél a hangod azt hogy az hamis-e?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen gimnázium melyik? És milyen tudom hogy volt már itt ilyesmi kérdés, de kérlek segítsetek!

2018. jún. 4. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ügye telefonon írsz, s a telefonod nem tud magyarul. Meg is értelek. Ezek már csak ilyenek.

Te nyilván vagy olyan művelt, hogy kitűnően beszéled az irodalmi nyelvet, kívülről fújod az ógörög drámákat, Kedvenced Schakespeare, Moiler és Szomori Dezső, csak hát ez az okos telefon ilyen ostoba.


A dráma nem dalmű. A színjátszó nem énekes. Fuss neki újra az írásnak, mert ezzel csak égeted magad.

2018. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonlítsd össze az alábbi sorokat a tieddel!


Tudtok olyan budapesti drámatagozatos gimnáziumot, ahová énektudás nélkül is felvesznek?

Milyen hátrányt jelenthet szóbeli felvételinél, ha hamisan énekelek?

Ismertek ilyen gimnáziumokat? Tudom, volt már hasonló kérdés, de kérlek segítsetek nekem is!


Ezeket a mondatokon is lehetne még finomítani, de a te írásod önmagában dráma.

2018. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!