Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a bajuk az embereknek...

Mi a bajuk az embereknek ezzel a személyel?

Figyelt kérdés
Mi a bajuk Justin Bieberrel?Én nem vagyok semmi féle hatalmas nagy rajongója,2-3 számot így kedvelek tőle de ennyi. Viszont nem tudom hogy mi ez a gyűlölet vele szemben.Nem csinált semmi rosszat az emberek ellen,az tény és én is tudok róla hogy volt valamikor börtönben,mert ittasan vezetet vagy valami hasonló ügye volt... Én nem azt akarom mondani hogy ez a követendő példa,de gondoljatok abba bele hogy olyan 13 éves korától szinte nincs magánélete,persze hogy néha csinál valami baromságot,a brit királyi család sem tiszta,pl. ott volt Harry aki hulla részegre itta magát és igen érdekes képek készültek róla(persze semmi bajom vele,csak példa volt)...Szóval híres emberek általában szoktak ostobaságokat csinálni...Nektek mi a véleményetek?

2019. jan. 8. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ok
2019. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

NOS!

Csak példát mondok...

ha létezik egy undorító, ronda pondró, amelyik befészkeli magát egy nagyon jó és nagyon feltűnő helyre, az is hasonló kritikákat fog kapni.

De ha véletlenül azt mondják rá, hogy ő olyan, mint JB, akkor bepereli az illetőt, és nyerni fog.

2019. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!