Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakit be akartok huzni...

Csatrad kérdése:

Ha valakit be akartok huzni CO-OP pc-s jatekokba, akkor mivel kezdenetek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Akarata ellenére nem "húzunk" senkit, sehova.
2019. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha meg akartok huzni valakit akit coop jatekban szednetek fel akkor mivel kezdenetek?
2019. jan. 10. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy kávéval vagy teával, normális helyen, kisfiam.
2019. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha az isten azzal vert meg, hogy ugy jott ki a lepes, hogy egy pcs csaj elhitte, hogy tudok egy tuti coop pcs jatekkot, hogy velem toltse az ejszakat, akkor milyen jatekra mutassak ra, hogy erre gondoltam "meglepetes" S.O.S.
2019. jan. 10. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell sokat keresni, ott a fegyver a két lábad között, rendes FPS játék, komoly grafikával, rendes szimulátor, elhiszi majd, hogy a valóságban van és még élvezné is meg még talán te is. Esti programnak én csak azt választanám. Illetve megmutathatnád neki a billentyűzeten az ékezeteket és a magyar ABC betűit... Mint például: á,é,í,ó,ö,ő,ú,ü,ű
2019. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na és, hogy ment a LAN party? Xdd
2019. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hiaba paraztam, kiderult, hogy o szedett fel engem es csak hagyni kellett magam. Lovers in a dangerous space time volt a valasztek es krvnehez jatek, aminek orulok, mert hamar attertunk ooo fpsre...
2019. febr. 9. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!