Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek eről...

Nektek mi a véleményetek eről a nőről?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek Meghan Markelról?Úgy láttom hogy ez most elég felkapott kérdés itt,gondoltam én is beszálok a "buliba".Némi tapasztalatom van is a témában,szóval mi a véleményetek róla?Nekem egy kicsit műboldogsagnak néz ki ez a dolog,meg egy kicsit fura hogy mindig előkerül vele kapcsolatban valami rossz pletyka,persze tudom hogy amit a bulvár ír annak a 75% vagy még több kamu,de azért másoknak a véleménye is érdekel.☺

2019. jan. 10. 20:19
 1/3 2*Sü ***** válasza:

Hmm… Nocsak…


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


Mintha ez ráerősítene arra, amit a 6. válasz végén írtam. Kísértetiesen ugyanazok a helyesírási jellegzetességek megint… Közben egyébként rájöttem, hogy van még egy eléggé erős jellegzetessége a kérdéseidnek, ami alapján már nem csak erősen valószínűnek tartom, hogy mindhárom kérdést te tetted fel, hanem elhanyagolhatónak tartom annak az esélyét – elképzelhetetlennek tartom –, hogy a három kérdést egynél több személy tette volna fel. De nem árulom el, hogy mi az. :-P

2019. jan. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mi van?Én csak láttam hogy most ezt teszik fel olyan sokan,gondoltam én is megkérdezem,de engem alapjába véve,nem nagyon érdekel,se Meghan se más a királyi családból,csak celebek(számomra). És mi van akkor hogyha van egy kis hasonlóság köztem és x között? Ő tegye csak fel a kérdéseket,engem nem érdekel,adig amíg nem mondják egyesek azt hogy,én vagyok az. Meg amúgy nézd meg a többi kérdést,nagyon hosszúak,én lusta vagyok ennyit írni!😂

Ja,és nem szenvedek skizofréniában vagy valami hasonló betegségben.

2019. jan. 11. 07:57
 3/3 2*Sü ***** válasza:

A sokan, az az elmúlt egy hónapban gyakorlatilag egyedül te voltál. Ezzel nincs gond, ha csak téged érdekel a téma, attól a kérdés nem lesz kevésbé feltehető.


Nem, bizonyos vagyok abban, hogy nem értem félre, nem több személyről van szó, akik között van hasonlóság. Ahogy írtam, van a kérdéseid egy részében – ebben is – egy olyan speciális jellegzetesség, ami mások ilyen irányú kérdéseinek egyikében sem fordul elő, vagy nem abban a formában van benne, ahogy a tiedben. Érdekes módon a többi – ezt, meg a többi kérdésedet is jellemző – helyesírási jellegzetességgel sem találkozom más témájú kérdéseknél ekkora gyakorisággal, csak nagyon ritkán. Erre még rájön az, hogy a kérdések között páronként is van extra hasonlóság. (Két kérdés utóirattal végződik, vagy 3-4 kérdésben fura módon a kérdező félig magyar stb… Ezek meg szépen átfedésben vannak a kérdések között.) Erre pluszban rájön, hogy nem csak helyesírási, fogalmazási, szóhasználati erős hasonlóság van, hanem a kérdések és kommentekből kirajzoló habitus is erősen hasonló.


Az, hogy egy hónap alatt – ha jól látom – 5-6 alkalommal tetted fel hasonló módon a kérdést? Elvileg szabályokba ütközik, bár aki gyakori válaszoló, annak kezdi szúrni a személt, de újabb információk, szempontok esetén végül is akár el is férhet itt.


Én csak azt nem értem, hogy ha téged ennyire érdekel a téma, miért akarod mindenáron arra törekedni – és erőfeszítést teszel, hogy ezt mindenképpen a potenciális válaszolók tudtára ad, elhitesd velük –, hogy a téma téged alapvetően nem érdekel. Nyilvánvaló, hogy ez nem felel meg a valóságnak. De most már komolyan kezd érdekelni, hogy mi az a pszichológiai drive, milyen ok húzódik meg a mögött, hogy ezt a valóságnak nem megfelelő képet másokkal mindenképpen elhitetni érzed szükségét.


> Ja,és nem szenvedek skizofréniában vagy valami hasonló betegségben.


Talán azt gondolod, hogy másokban ez a kép alakulna ki, ha kiderülne, hogy te teszed fel hetente kvázi ugyanazt a kérdést? Ez az ok? De miért lenne skizofrén az, akinek van valami bulvár témával kapcsolatban erős érdeklődése? Arra, hogy a személyiséged szétesett volna-e, arra egyik kérdés sem utal.

2019. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!