Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én vettem észre ezeket...

Csak én vettem észre ezeket az easter egg-eket?

Figyelt kérdés
A minecraft Botania nevű modjában több animés utalást is találtam, pl.: az achivmenteknél kreatívban van egy olyan ami a sao 2. évadához kapcsolódik, mert ez van benne: ASADA-SAN ASADA-SAN ASADA-SAN és még többször ugyanez kiírva, és van egy olyan tárgy a modban, hogy flügel tiara, azok közül is a flügel kinézetű; csak én vettem észre, hogy pont úgyanúgy néz ki, mint a no game no life-ból egy flügel szárnya és az a feje fölötti cucca? Aki szintén megtalálta ezeket, nem találkozott még valami mással, amit én nem vettem észre?

#anime #SAO #Minecraft_Botania #Easter_egg #No_game_no_life
2019. jan. 12. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
83%

Ezeket nem akarták elrejteni, az a cél, hogy feltűnjön. Úgyhogy gratulálok, észrevettél egy adag direkt észrevehetőre dizájnolt utalást. Taps taps.


Aki ismeri ezeket az animéket, annak nyílván feltűnt...

2019. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!