Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák gyorsan fogyni? 😞

Hogyan tudnák gyorsan fogyni? 😞

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni...18 éves vagyok és nagyon duci vagyok...😞 írjatok pl.hogy mit egyek?🍴 vagy mit tornázzak?🏃🏻‍♀️ És ha már itt tartunk biciklizésse tudok fogyni? Ha igen egy nap hány percet órát kellene biciklizek?🚴🏻‍♀️ vagy vmi gyógyszert tudtok ajánlani?🙂 bármien választ elfogadok🙃🤗

2019. jan. 12. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen: tudnék. Egyél kevesebbet és mozogj nagyon sokat.
2019. jan. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rossz a kategóri!

De egyébként napi 30 óra vagy 10 perc kezdésnek remek, az ugrókötelezés, persze mellette a helyes zabálás mértékkel érhető eredmény!

Én vagy fél éve nyomatom és azóta az állóképességem javult sokkal, és a kilók is hamar leszaladtak rólam!

Ha meg van a napi rutin, kitartás és mellé a minimális kajálás, akkor két hónap és karcsú leszel mint a nádszál!

2019. jan. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
C9 FOREVER
2019. jan. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudtam hogy ez a sok smiley miatt ez megint a te kérdésed. A baj csak az, hogy nem árulhatom el hogy hogyan fogytam.. Akármennyire is szeretnék segíteni, sajnos nem mondhatom el hogy fogytam 1-2 hónap alatt 1-2 kilót :D

Gyógyszer csal elront, olyan nincs ami egészséges szerintem, max ilyen orvosi cucc de az is teljesen más miatt kapható. Gyógyszerre ne is gondolj, nem tudom hány kiló vagy de mivel te is 18 vagy ezért 90 ig KB még nem ronda. Lehet többel is jól kinézni :)

2019. jan. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Megnéztem az összes kérdésedet. 18 éves vagy. Ennyi idő nem volt elég arra, hogy megtanulj magyarul? A pasizás az megy nagyon. Csupa ostoba dolgot írsz, mint valami szellemi fogyatékos.


Ne akarj gyorsan fogyni!Milyen magas vagy, s hány kiló?

A fogyás eredményességét egyébként ne mérleggel ellenőrizd, hanem haskörfogatot mérj.


Változatos, könnyű vegyes táplálkozás, rendszeres mozgás. Ennyi a titok.


Gyors fogyással csak az egészségedet teszed tönkre.

A cisztaműtét megvolt?

2019. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4es vagyok ezt adom 5-ös... A pasizgatás meg a külsőre menő dolgok mennek, smink seggre hizas stb, nem kell meglepődni, nem mai újdonság hogy már a lányok is csak egy dologra mennek és a külsőn kívűl semmi se számít ;)
2019. jan. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4.kommentelő!Ha elvileg voltál az adatlapomon akkor nyilván láthatod hogy már rég le tudtam a műtétet!és az hogy nekem már 18 évesen pasim van az nem a te dolgod....fogyhattam volna igen akkor is...de én most akarok!!!!Elég sok illetlen ember van itt is...az rám tartozik hogy 18 évesen mit csinálok az életemmel hogy milyen "fogyatékos"vagyok nem másra!És 5.kommentelő nem kellene addig véleményt írni rólam még egy képet nem láttál rólam úgyan is 18 évesen nem a többi lány vagyok aki moziba,buliba,meg ide oda jár...18 éves vagyok és a példás lány úgyan is a szüleim igen büszkék lehetnek rám hogy én 18 évesen nem vagyok még terhes pedig 4 éve van kapcsolatom és a szüleimnek én meg adom a tiszteletett nem úgy mint más lányok...ha ennyire itt tartunk akkor csak hogy letudjuk ezt az egész lenéző dolgot én 18 éves létemre mosni takaritani főzni és minden nő dolgot szoktam csinálni...és még soha nem voltam buliba...nem vagyok alkoholista,nem teszek magamba kárt (nem vágdosom magam,nem füvezek)nem dohányzom de ez a témát hanyagoljuk is...egy két ember ebben a gyakori kérdésekben sokszor nem arra válaszol amire kell és meg sértik mások érzelmeit és nyugodjatok meg ezt nem magamra értem mert én türöm a kritikát🙂de nem arról kérdeztem meg a tagokat hogy véleményezzék az életem...és a fogyatékos vagyok?🤔Legyen...de a fogyatékos szó nem pont azt jelenti amit rám mondtál esetleg hülye lehetek vagy tudatlan...de a fogyatékos szó egy betegség....és ahogy a mondás tartja"hülyéknek ál a világ"😉
2019. jan. 14. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!