Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék hamar le fogyni...

Hogy tudnék hamar le fogyni "gyorsan" 20-25 kg-ott?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és 68kg, le szeretnék fogyni 20-25kg De fogalmam sincs hogy hogy csináljam .. így segítséget kérnék, hátha tud valaki segíteni.

2012. júl. 31. 16:07
 1/5 dirtboy ***** válasza:

gyorsan sehogy,20-25kiló az nagyon sok,nem lehet gyorsan ledobni.

20kiló ha egészségesen csinálod akkor 5 hónap leadni,és akkor szépen zsírból fogytál.


milyen magas vagy?

2012. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem. hát 165cm voltam 2hónapja amikor mértek, azóta nem igazán nőttem, legalábbis én nem vettem észre:)
2012. aug. 1. 09:48
 3/5 dirtboy ***** válasza:

165 hoz meg nem is kéne 20-25kilót fogyni.

max 15elég lesz de ha szép arányos vagy és nincs naracsbőr meg ilyenek akkor 10is elég.

2012. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem, rendben és köszönöm:)
2012. aug. 2. 16:31
 5/5 anonim válasza:
úgy hogy minden cukrot kerülsz, se gyümölcslé, se szénsavas üdítő, teába se rakj cukrot. Se csoki, se chipsz se semmi ilyesmi. Illetve figyelj arra, hogy ne sok kenyeret, péksütit egyél. Már ettől 5 kg simán lemegy 2 hónap alatt. Csak kitartás. És ha van kedved akkor otthon tornázhatsz kicsit. szurkolok!
2013. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!