Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történhet ha Angliában van...

Mi történhet ha Angliában van tartozásom?

Figyelt kérdés
Angliában éltem 3 évig, de tavaly egy betegség miatt hirtelen haza kellett költözöm. Kint volt egy mosógépet meg egy hutoszekrényem amit részletre vettem de mivel itthon lkom már így nem fizettem tovább a részleteket. Ez már lassan egy éve volt. Lehet még belőle problémám? Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. jan. 13. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Eun belül van mėg anglia. Szal ha felgyűlik a sok kamat megkeresnek... Rendezd mielőbb.
2019. jan. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%

Én azt nem értem hogy betegség miatt miért kellett hazaköltözni. Hát Anglia az ígéret földje ahol kolbászból fonják a kerítést, nem?

Ha elmentél lelked rajta, jogod van hozzá és sok szerencsét, viszont akkor nem kellene hazajönni mikor baj van. Miért nem kint mentél orvoshoz? Az itthoni járulékfizetők véres verítékkel tartják fenn a rendszert, nem kellene rajtunk élősködni ha itthon nem fizettél járulékot. Szépen vissza kell menni Angliába és ott orvoshoz menni ahol adózol.

2019. jan. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott vettél fel hitelt, akkor azt természetesen ki kell fizetned. Ha nem teszed, akkor idövel kamatostól fogják behajtani rajtad, ami nem kis összeg lesz. Hiába élsz most MO-on, megtalálnak. Az, hoyg vissza kell fizetni, független attól, hogy Anglia EU-s állam vagy sem, ez mindenhol érvényes.
2019. jan. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hármas. Persze, mindenhol ki kellene fizetni, meg behajtható. Az eu t azert írtam mert így könnyen megoldjak ezt. Ha Bolíviába vette volna fel a hitelt macerasabb lenne. De eun belül kifejezetten egyszerű lesz.
2019. jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megéertik azt ha az ember nehéz helyzetbe van, csak ugyebár azt kommunikálni kell feléjük. Ugyebár az elsődleges cél az hogy fizess.
2019. jan. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!