Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért foglalkoztat titeket...

Miért foglalkoztat titeket az, h a lepontoznak-e v sem? Számít ez vmit?

Figyelt kérdés
2019. jan. 13. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Én pont leszarom.
2019. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt szokta érdekelni, akinek bántja az igazságérzetét. Például normálisan, kifejtve, akár forrással alátámasztva segítő szándékkal objektíven jó választ ad, és még segít is vele, de mások szándékosan lehúzzák.

Ilyenkor sokakban felmerül hogy van-e értelme segíteni, vagy inkább szarni kellene az egészbe.

Aki feladja és már szarik rá, az növeli az évek óta növekvő tendenciát, hogy egyre több a troll, és egyre kevesebb a válasz a kérdésekre.

2019. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Számít, hogyne.

Rombolja a morált mindenütt.

2019. jan. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl lepontoztak életem első válaszánál, és már örökre 33 %-os maradok :( Azért pontoztak le mert megvédtem a csaj húgát, akire panaszkodott hogy miért késett. Egyébként hogy lehet hogy azóta sok válaszomat felpontozták, az átlagom mégse megy feljebb? Nálatok is volt ilyen?
2019. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!