Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mellplasztikár...

Mit gondoltok a mellplasztikáról? Érdemes megcsinaltatni, ha sehogy nem bírom elfogadni a kis melleimet? 21 L.

Figyelt kérdés
Már megfordult a fejemben a mellplasztika.mindig is kicsi mellem volt, komlpexusom is van miatta, nem vagyok elégedett magammal, és nem tudom elfogadni. A párom is amikor először meglátta,láttam,hogy csalódott.tudom,hogy a nagyobb ciciket szereti. Már felvetettem neki az ötletet. De mondta, hogy ő így szeret.en akkor sem tudom így elfogadni magam. Szerintetek?
2019. jan. 15. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van rá elég pénzed, ismersz megbízható sebészt, és még a lehetséges (akár évekkel, évtizedekkel később jelentkező) kockázatokat is vállalod, akkor csináld. Amúgy pedig inkább lebeszélnélek róla. Ha a párod így is szeret, más meg úgysem látja (ugye, nem?), akkor neked miért baj?
2019. jan. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, nem látja más. De én inkább magam miatt csináltatnám. Nagyon elégedetlen vagyok így
2019. jan. 16. 01:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress rá az énképzavar kifejezésre, mielőtt többszázezer forintot kiadsz azért, hogy két darab műanyagot belevarratsz a bőröd alá.
2019. jan. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én abszolút megértelek.

Engem kicsit komplikáltabb és feltűnőbb problémával műtöttek nem régen.

Én sem a párom miatt csináltattam meg, ő sem mondott rájuk soha egy rossz szót sem (pedig borzalmasak voltak), hanem csakis magam miatt. Egy nőnek fontosak a mellei, önmaga miatt, nem más miatt.

Ha elhatároztad magad ajánlhatok jó orvost és ha bármi kérdésed van szívesen segítek.

2019. jan. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 cro-minyon válasza:
Domborítsd ki személyiséget más oldalát, nem minden a külső.
2019. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csináltasd, ha annyira zavar. Nekem teljesen természetesek, senki sem tudná megmondani, hogy mű... nulla alapom volt, kisfiú test.

Azok mondják, hogy ne, akik nem voltak VALÓBAN semmi mellű nővel.


De valóban kockázatot is kell vállalni, plusz jó dokit.

2019. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!