Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Fiúk! Ti szeretitek ha egy lány ezeket csinalja?

Olyan dolgokra gondolok mint például hogy hagynak titeket játszani gépen vagy estenkent melletek bújnak? Esetleg miket birtok nagyon ha egy lány csinál? Válaszokat előre is köszi ❤️❤️

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, lány, játék, szerelem, aranyos

jan. 16. 17:55  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Sose volt barátnőm, de a 2-t amit leírtál azt egyszerre is imádnám :) Jöhet gamerkedni meg odabújni egész nap 0-24 :') álmodik a nyomor <3

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont jan. 16. 19:39 Privát üzenet
Még valami, amint meglesz a gitárom tanulhat velem a kis képzeletbeli drágaságom :'DD

# 2/13Időpont jan. 16. 19:39 Privát üzenet
Én még azt is szeretem, ha bekapja a rudit.

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont jan. 16. 21:21 Privát üzenet
Igen, azt gondoltuk hogy az ilyen gyökerek is meg fognak jelenni. Ha te kihasználni és max ágyba vinni akarsz egy lányt az a te bajod, legyél boldog úgy :D Csak a fajtád (lányok is) elnyomják a normális embereket, ezért vagyok én is egyedül mint a kisujjam. Gratula.

# 4/13Időpont jan. 16. 21:22 Privát üzenet
Mi van 4es senki nem ápolt még le? [link]

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont jan. 16. 22:16 Privát üzenet
4es vagyok, képzeld el én még soha nem is beszéltem lánnyal... Ennyire hihetetlen hogy nem akarok kihasználni és megfekektetni senkit, csak egy lányt akarok megtalálni aki nem egy tiniribi és le tudná élni velem az életét? Elhiszem hogy kanos vagy de nem mindenki olyan mint te. Bár jobb lenne ha lányból több normális lenne, akkr most én se lennék ilyen lelki helyzetbe. Nyugodtan viccelődhetsz..

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont jan. 16. 22:18 Privát üzenet
Te szerencsétlen, hát miért lenne kihasználás az, hogy nemi életet élek a barátnőmmel?

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont jan. 16. 22:23 Privát üzenet
Az a kihasználás aki ezekre a dolgokra megy. ha figyeltél volna. De mindegy is, örülj hogy te boldog vagy, örülj hogy van melletted valaki aki szeret és nem vagy egyedül egész életedbe. Csak akkor ne csesztess másokat a neten. Heló.

# 8/13Időpont jan. 16. 22:24 Privát üzenet

Neked komplexusaid vannak, nem csodálom, hoyg senki nem képes elviselni.

Senki nem csesztetett. Megkérdezte a kérdező, mit szeretek még, és én elmondtam.

Ez nem csesztetés, ßaszki, hanem válasz, amin te felhúzod magad. Nevetséges vagy.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont jan. 16. 23:29 Privát üzenet
persze, ha paraszt módon ideírod ezt :D Nem a szexuális témába vagyunk ha nem zavar. Egyébként ha már ennyire érdekel, képzeld én még nem is beszéltem lánnyal, nem is próbálkoztam. A környezetembe és interneten is egyaránt csak ilyen szenny tömegribik vannak, azok pedig meg engem nem érdekelnek :) Remélem megkaptad amit akartál

# 10/13Időpont jan. 16. 23:31 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk, szeretitek a kocka lányokat?
Fiúk, ti melyik lány tipust szeretitek/estek bele? : 1. kicsit pufi, de nem hájas, barna szemű, hajú 2. vékony, szőke, kék szemű?
Fiúk szeretitek ha egy lány motorozik?
Lányok, ti mennyire szeretitek ha egy fiú gitározik?
Fiúk! Ti a francia vagy a tanga bugyit szeretitek jobban egy lányon?
Fiúk ti szeretitek az olyan lányokat akik szeretik a horrorokat?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!