Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szeretitek ha egy...

Fiúk! Ti szeretitek ha egy lány ezeket csinalja?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokra gondolok mint például hogy hagynak titeket játszani gépen vagy estenkent melletek bújnak? Esetleg miket birtok nagyon ha egy lány csinál? Válaszokat előre is köszi ❤️❤️

2019. jan. 16. 17:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tehát bárminenű tapasztalat ellenére ítélkezel,miközben kommunikálni is képtelen vagy velük.De biztosan ribi mind.Tudon hogy képtelen és morbid ötlet,de mi lenne ha egyszer szóba állnál valamelyikükkel?
2019. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Először is, nem járok sehova, ahol egyáltalán kapcsolatba tudnék lépni valakivel. Másrészt, én visszahúzódó lányt szeretnék, nem olyat aki ide-oda mászkál egész nap, főleg nem ilyen buliba meg ilyenek.. Online lenne a leg jobb megismerni. Nyugodtan viccelődhetsz, nem mindenkinek ugyan az a tökéletes. Tudod vannak lányok akik nem olyanok mint a többség, és a sok sok lány közül nekem pont abból a pár lányból kéne az egyik. Egyszerűen nem jön be amilyenek ezek a mai korombeli lányok, érted? haspóló smink stb ez nekem nem jön be, undorodok ezektől a kis pózoló "menő" csitriktől, egyszerűen nem akarnék semmit ilyentől...
2019. jan. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Lol. A szexualitás minden normális párkapcsolat elengedhetetlen(!) része.

Annyira szeretem ezeket a "jaj azért nincs senkim mert TÚL NORMÁLIS VAGYOK". :'DD

2019. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
kedves 10-es! ilyen hozzáállással, ne csodálkozz ha szüzen fogsz megdögleni, és forogni a sírodban:D
2019. júl. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!