Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet még érezni az illatát...

Lehet még érezni az illatát vagy csak én érzem?

Figyelt kérdés
Ma nekem jött a szerelmem, és most megszagoltam a pólóm,és érzem rajta az illatát! Ez normális?? Vagy csak én képzelem?😂😂 Mert valami férfi parfüm illatot érzek de ott ahol csak nekem jött xddd
2019. jan. 16. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg félig kutya vagy, és jobb a szaglásod, esetleg agytumor.
2019. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy egy csaj megölelt és egész nap éreztem a vattacukor illatot magamon. És nem csak én.

Ilyen alapon te is érezheted. A legtöbb pasi nem szolídan bánik az illatszerekkel. Ismerek olyat aki fél évnyi parfüm adagot megeszik 1-2 hét alatt. Kolis voltam és számomra nagyon idegen volt az is, mikor láttam, hogy 2 naponta egy axe kellett sokaknak, mert kifogyott (a tusfürdő az sokáig elég volt nekik, de az illatszer az eléggé hamar ment), persze testre, pólóra, felsőre, kabátra és nadrágra is fújtak bőven az anyagból. Ha ilyen a srác simán elképzelhető, hogy ennyitől már érzed az illatát.

2019. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!