Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a filmekben...

Miért van az hogy a filmekben mindig nyitva van az ajtó ha valakihez mennek mégha az a valaki nincs is otthon? :D

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mer az amcsik felelőtlenek?
2010. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Talán azért, mert ott megbíznak egymásban, vagy mert nincs olyan, hogy bemennek egy nyugodt utcába észreveszik szerintem, hogy ottegy símaszkos muksó. De nem tudom ne nevessetek ki én ezekre gondoltam ;)
2010. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért amiért a filmekben minden telefonszám 555-tel kezdődik, vagy mindig találsz egy utcai karnevált, ha el kell rejtőznöd....vagy soha nem köszönsz el telefonban a beszélgetés végén.
2010. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert film. Ja és azt észrevetted, hogy ha viszont ki akar jutni, akkor tuti minden ajtó ablak úgy be van zárva, hogy egy hétig tartana kinyitni. :D Meg valamiért az autók sincsenek bezárva, de mint már mondtam, ez film. :)
2010. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 haggyámán ***** válasza:
100%
És azt, hogy amelyik filmben szerepel helikopter, az a vége előtt fel fog robbanni?=D
2010. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert gombzáras és ha becsukódik, akkor kívülről nem lehet kinyitni?
2010. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:27


Nem érted a kérdést, szerintem. Fuss neki még egyszer. :D

2010. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

=) Igen ...szóval BE TUDNAK MENNI xD :D

ammeg tökre igazatok van ezzel h minden telefonszám úgy kezdődik,meg h sose köszönnek el egymástól,meg ezek...


na meg a sorozatokban mindig minden valami miatt történik.ha pl leesik egy rongy annak lesz következménye amiből nagy dolog lesz:D meg sose mennek el wc-re, és mindig egymás dolgaival vannak elfoglalva :P:D

2010. jún. 30. 01:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Lemon7! Neked szólt az a válasz, hogy nem érted a kérdést? mert akkor jól felkűzdötted magad! De a svindlerekben is nyitva van pedig az nem olyan film.
2010. jún. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nekem. :)
2010. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!