Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért járnak az amcsi filmekbe...

Miért járnak az amcsi filmekben mosodába? Otthon nincs mosógép?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam hogy kereskedelmi célbol járnak filmekbe mosodába tehát reklámozzák ezt. Én így tudom lehet hogy nem ígyvan
2011. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nincs. Nagyobb társasházaknál az alagsorban csinálnak mosóhelyiséget.

Amúgy szerintem tök jó ötlet, anyagilag kb. ugyanúgy jössz ki (mire egy mai mosógép behozza az árát, már cserélni kell), viszont nem vesz el helyet a lakásból, és ott azonnal meg is tudod szárítani a szárítógépben.

Persze ez csak lakásoknál működik, ahol sokan laknak kis helyen, külvárosban vagy falun ott is a háznál vannak a mosógépek.

2011. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
uhh.tudod ki mászkálna a szennyessel,milyen hülyeség..
2011. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Alagsorba simán. Laktam olyan kollégiumban, ahol lenn volt a mosógép, abszolút nem okozott gondot. Kb. olyan, mint amikor leviszed a szemetet, ha már úgyis mész, akkor nem gond vinni, ott beteszed a gépbe mosás-szárításra. Ha valakinek kell a mosógép, amíg nem vagy ott, akkor ő kiszedi a kosaradba, aztán mikor visszafelé mész, felviszed. Ugyanúgy reflexszé válik, mint a postaládára ránézés. :)
2011. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A társasházak alagsoraiban alakítanak ki ilyen helyiségeket, illetve vannak az utcákon is. De ez Angliában is hasonlóan van néhány helyen. Szerintem praktikus, mert egy mosógép az idő nagy részében csak áll, és foglalja a helyet. Ráadásul hangos is mikor centrifugáz..
2011. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sot.. Vannak direkt fiataloknak kialakitott mosodak. :)

Leviszik a szennyest, bedobjak a gepbe, kozben ok meg uditoznek, kaveznak, beszelgetnek.

Itt sok lakasban nem is engedik, hogy mosogepet vegyel. Igy marad a mosoda! :)

2011. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem engedik, hogy mosogeped legyen, mert sok helyen a vizet nem te fizeted, hanem benne van abban, amit a berlesert fizetsz, ami viszont egy fix osszeg, ezert nem szeretik ha a vizevo mosogepeket hasznalod. Egyebkent nem olyan rossz, tok jol el lehet igy csevegni emberekkel, en pl az egyik volt baratomat igy ismertem meg, mindig egy idoben jartunk mosni :)
2011. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen pl ez olyan hogy bérelsz ott egy lakást és megvan szabva hogy mennyit fizetsz és igy nincs pazarlás leviszed a szennyest kell ott lent venned egy kis dobozos mosóport de ilyen gép is tud adagolni adagolóba vannak ilyen kis bevásárlókocsiszerűségek bele a ruhát és bedobod a szárítóba és már késsz is na de viszont a kempingekben pl balatonon egy rohadt mosóprogramér 1500 at elkérni mindennek a teteje elmentünk nyaralni megláttam a konyha mögött egy mosodát egy ipari zsetonnal működő mosógépet meg voltak csapok is kézi mosásra na elmentem a recepcióra egy zsetonért és 1500 forintot kért a nő azthittem elájulok 1 adag mosásér utána fogtam egy szinfogó kendőt belenyomtam a mosógépbe az összes ruhát törölközőt előmosásos 60 fokosba amin jo sokat öblít és igy gyakorlatilag kimostam 3 adag ruhát 1 géppel igaz kattogott mikor centrifugált na de gazdag én sem vagyok hogy 1500 ért mossam az adagokat hát hogyne
2011. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hat igen.. Magyarorszagon 2-3x dragabbak az ilyen mosodak, mint kulfoldon.
2011. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Németországban is láttam ilyet társasházban , nagyobbak és erősebbek voltak mint a lakásba kapható típusok . Mindenkinek lent volt a mosópora minden cucca és senki nem nyúlt a másikéhoz !! Nálunk nem lehetne megoldani így is a szomszéd gyerekei a motoromat meg a biciklimet "szerelik" a közös tárolóban mintha lenne közük hozzá :)
2011. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!