Kálvin Tamás kérdése:

Lehetek altiszt?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy milyen szemmel lehet jelentkezni altiszti akadémiára Szendenrere? Nekem -3 dioptrias a szemem és kontakt lencsés vagyok ebben az évben érettségi zem majusban de a jelentkezést már le kell adni február 15 ig a suliba. Kizáró ők a -3? Ha igen mit tehetek?

2019. jan. 18. 14:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Emeld ki a kérdést, én nem tudom. Mint mondtam, meg se próbáltam a felvételiztetést miután közölték, hogy meg kéne műtetni a szememet.

A magánvéleményem az, hogy ha csak 2 percig tudod visszatartani, akkor úgyse tudod eltitkolni a fizikai és pszichikai felmérő teszteken. Azért az nem annyiból áll, hogy bemész, rádnéznek, aztán azt mondják, hogy alkalmas vagy nem alkalmas, hanem nyilván elbeszélgetnek veled, a fizikaihoz meg mindenféle ugráncozós tornagyakorlatot kell teljesíteni. Viszont szerintem bajod nem lehet belőle, ha így is megpróbálod. Majd mondják ki ők, hogy emiatt nem vagy alkalmas.

2019. jan. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A sport az jót tesz rá, de csak nem zárnak emiatt ki, orvosnak nem mondanám...
2019. jan. 22. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!