Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van kedve valakinek fordítani...

Van kedve valakinek fordítani velem?

Figyelt kérdés
Angolról magyarra fordítás lenne, videókról. Az sem baj, ha nem tudsz időzíteni, megteszem azt én. Csupán egy embert keresek, akinek lenne kedve hobbiként fordítgatni. :)

2019. jan. 18. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
mi ez a sok hülye tag korea meg mittudomén? :D Értek angolul amugy sose tanultam pedig, de fordítás szinten nem hiszem hogy elég lennék :'D De mire gondoltál egyébként?
2019. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy kpop, videó, és fiúbanda a címkék, ha jól sejtem dalszövegeket akarnál fordítani.

És vagy ráégetve saját videót feltenni, vagy a youtube szerkesztőjében az eredeti videóhoz magyar feliratot adni.


Nos nyugodtan írj rám, nekem anyanyelvi az angolom, ha gondolod segítek a fordításban. Az időzítéshez azonban nem értek, így én csak a száraz fordításban segíthetek, a többi a te dolgod :)


Írj rám privátban!

2019. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Időzíteni egyáltalán nem tudok, de az angolom egész jó. Ha gondolod írj. :)
2019. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!