Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a férfi/ nőideálod? (:

Milyen a férfi/ nőideálod? (:

Figyelt kérdés

Annyiszor hallottuk,hogy a belső a fontos és én is így vagyok vele. De mégis kíváncsi lennék,hogy csak külsőre kinek mi jön be .


Én nagyon szeretem a teljesen átlagos srácokat. Imádom,ha egy férfi borostás,főleg ha az illető barna/barnás hajú :)

Viszont nagyon szeretem a tetovált,piercinges magas és viszonylag testes (nem duci,de nem is az a vékonyka,inkább olyan "megvédős" típust. ) A raszta és mohikán séró is bejön számomra illetve nagyon szeretem a barna vagy barnászöld szemeket.


Köszönöm előre is mindenkinek a válaszát erre a felszínes kérdésemre. :D "Csak kíváncsiságból"


2010. jún. 29. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tudom hogy sablonos de megőrülök a szőke haj kék szemért !!:)
2010. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyáltalán nincs ideálom :)

tavaly egy félhosszúhajú szőke kékszemű, nálam pár centivel kisebb, vékony fiú tetszett, rögtön utána megtetszett egy sötétkékszemű tüsis barnahajú nagyon magas, nem túl vékony, de nem is túlsúlyos fiú, pillanatnyilag egy hosszú barna hajú, barna szemű, szemüveges fiú jön be, aki nem túl magas, 175-180 cm. szóval nem tudom megmondani, milyen az ideálom :)

2010. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt annyira nehéz megmondani tényleg.

Mert most hogy így visszaemlékszek mindig másféle fiúk tetszettek meg.

De egyébként a kérdésedre válaszolva:Legyen tőlem magasabb elég ha mondjuk 173 centi körül van(vagy ha kisebb az sem gond nálam úgy sem nehéz magasabbnak lenni:D)

a fekete hajért megőrülök! de a barnát is szeretem,

szemszín :hát nem is tudom,igazából azt nagyon szeretem ha barna a haja és kék szeme van :).de nekem a barna szemszín is ugyanúgy bejön:D.

Öltözködésre:adjon valamennyit a külsejére,ne hanyagolja el magát az a lényeg,de túúl sokat ne foglalkozzon magával :s.

Stílusra:ne legyen partyboy.Se öltözködésileg,mert azt nagyon nem bírom valamiért...:/

Azt hiszem ennyi.

18/L

2010. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem ő:

[link]

2010. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Nekem ilyen:


[link]

2010. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2010. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!