Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek menni fog?

Szerintetek menni fog?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy egy ideje gyujtok ukulelére és szeretnék megtanulni rajta játszani viszont par evvel ezelott egy masik hangszeres szakkorre jartam az iskolamban nem igazan erdekelt a hangszer se meg nem is akartam megtanulni igy csak az alapokat sikerult megtanulnom mikor a tanar mondta hogy hagyjam inkabb abba mert reménytelen vagyok . Szerintetek ennek ellenére meg tudok majd tanulni ukulelézni?

2019. jan. 20. 15:26
 1/3 Mojjo ***** válasza:
100%
Persze. Ha megvan a motivációd, akkor simán.
2019. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán akarod, akkor igen. Ha nem annyira, akkor nem. Én IGAZÁN meg akartam tanulni dobolni, ezért fogtam magam és addig nem engedtem el, amíg meg nem tanultam.:)
2019. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze ha szeretnéd csinálni, akkor biztos fogsz rá fordítani időt, energiát. :)

Én is így tanultam meg több hangszeren. Ebből egy mondjuk nagyon magas szinten, de még van hová fejlődnöm. A következő a koboz lesz, és mivel nincs a környékünkön tanár, ezért önképzőkör lesz a program. :D

Na, de a lényeg, hogyha tényleg szeretnéd, akkor vágj bele bátran! :)

2019. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!