Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon gáz?

Szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Kezdem az elejétől. Egyre többször van olyan, hogy "fizetek" fiúknak hogy eljöjjenek buliba vagy koncertekre velem. Ezt úgy képzeljétek el, hogy eldöntöm kivel akarok elmenni(persze akivel azért váltottam pár mondatot legalább, nem ismeretlenül) megveszem pl előre a jegyet és bemagyarázom neki, hogy "van egy felesleges jegyem a buliba, ráérsz?" Vagy "van kedved eljönni velünk, mert rám maradt egy jegy) szóval valamivel bemagyarázom, és mindig eljönnek, nem ezzel van a baj. Nincs semmi baj a külsőmmel, sőt nagyon sokat törődök magammal, mindig mindenhová túlöltözök inkább, ha találkozok valakivel mindig odateszem magam. De akkor ez nekik miért nem jut eszükbe, fiúknak? Nagyon gáz, ha már 18 évesen fizetek más társaságáért? Főleg lányként. A bulikban meg természetesen rámnyomulnak olyanannyira, hogy én undorodok el tőlük másnapra és soha többé nem írok neki vissza. Persze több ezer forintom a semmiért. Komolyan úgy érzem magam, mint a férfiak akik nőkért fizetnek, mert megtehetik.
2019. jan. 21. 01:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami új jelenség számomra. Milyen céllal és szándékkal csinálod ezt? Pláne ha a nap végére már a francba kívánod az egészet..... Amúgy a kérdésedre válaszolva igen, ez gáz.
2019. jan. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél dzsigoló! Ha téged az zavar, hogy pénzért hívsz el ismerősöket, akkor az a te dolgod. De ezt te is jól tudod, hogy ez nem normális dolog, ahelyett, hogy pénzzel veszed meg az idejüket, inkább barátságot létesítenél velük, vagy egyszerűen nőj felj!

Keres munkát, tanuljál, hasznosítsd magad, próbálj a társadalom hasznos tagja lenni.

2019. jan. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ép egy megszokott jelenség
2019. jan. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es, ezeknek mi köze az egészhez? Ugyanúgy csinálok mindent, csak épp fizetek emberek társaságáért, mert a mai fiúk vagyis hát még a 20 körüliek se képesek elhívni lányokat normálisan, még a környezetemben lévő lányokat sem. Pedig ahogy látom nem a lányokkal van a baj. Őszintén kijelenthetem, hogy se külsőleg se értelmiség szinten.
2019. jan. 21. 02:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg, rossz közegben próbálkozol?

Az viszont elég szomorú, hogy huszonévesek hívsz meg valahová, csak mert nem vagy hajlandó, képes, olyan személyeket keresni akivel nem kell pénzért meghívatni!

2019. jan. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
inkább a buli a gáz. Meg az egész.
2019. jan. 21. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Írod hogy túl öltözöl. Na én is menekűlök az ilyen csajoktól. De aki a sminket is eltúlozza attól is.

De fordítva csinád a dolgokat, először legyen egy igazi barátod, társad és aztán majd együtt fizessétek a bulit.

2019. jan. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es én még a bulitól is, nem hogy az ilyen lányoktól! :D
2019. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!