Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Skizofréniám van 3 éve és...

Skizofréniám van 3 éve és nagyon rossz az agyi gondolkodásom szinte semmit nem tudok, mindent elfelejtek! Vajon agydaganat lehet vagy csak simán agyromlás?

Figyelt kérdés
Nagyon félek!Kérlek ne csúfoljatok ki!22/F
2019. jan. 24. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet memória zavar, amit akár a betegséged is okozhat, de így megállapítani, hogy daganat okozza-e, azt csak orvosi kivizsgálás tudná.

Legalább egy körzeti orvos - labor vizsgálat kezdetnek.

Speciálisan pedig onkológus.

2019. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)! Inkább a műtéttől félnék jobban!De hátha nem lesz semmi!
2019. jan. 24. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak memòria zavar!

En is ebben a betegsègben szenvedtem.

Ebből ki lehet gyògyulni!

2019. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Úgy a jó ha meggyógyúltál! :)
2019. jan. 24. 23:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem rosszból, de nekem pont, hogy memória zavarral kezdődött az, hogy rájöttem agydaganatom van. Ha agydaganatod is van, akkor valószínű jóindulatú, ha még életben vagy. Évekig tud növekedni csiga tempóba, de előbb utóbb kakukk, ha nem mész el neurológushoz, aki elküld MRI vizsgálatra és ott kiderül, márha egyáltalán agydaganat. De egyébként rákerestem. Skizofrénia és agydaganat sokszor együtt jár..
2019. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is az agydaganattól félek hanem a műtéttől
2019. febr. 12. 20:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem állapították meg, hogy ez valóban agydaganat, addig ne rágd ezen magad.
2019. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A műtéttől ne félj, mert ott bealtatnak pillanatok alatt és csak utána ébredsz fel. Az, hogy melyik agyterületet érinti az MRI vizsgálat mondja meg. Ismétlem már ha van egyáltalán ott daganat, mert nem biztos, amíg nincs kivizsgálás.
2019. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!