Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a munka az IKEA-ban?

Milyen a munka az IKEA-ban?

Figyelt kérdés

Beadtam hozzájuk az életrajzomat egy logisztikai munkára, viszont több kérdés merült fel bennem, miután értesítettek, hogy jelenjek meg egy csoportos interjún.

- Mi náluk a munkaidő? Tájékoztattak, hogy havonta két hétvégén dolgozni kell, értelemszerűen megfelelő pótlékokkal. Ezeken a heteken hétköznapi napokra esik a pihenőnap?

- Milyen fizetést lehet náluk megkeresni nettóban?

- Milyenek a munkakörülmények, illetve a kollégák?


KÖszönöm előre is.



2019. jan. 25. 13:03
 1/8 anonim válasza:
100%

Munkaidő választható, 4, 6 vagy 8 óra. Szerződéstől függ, én a 8 órás munkaidőről tudok nyilatkozni. Alapvetően a logisztikai munkán 3 műszakos munkaidő keret van (de., du. és éjszaka), betartva a max. 8,5 órás napi munkaidőt.

Munkakörülmény az kemény, nagyon nagy súlyokat kell mozgatni és nagyon hajtanak. Minden fajta tevékenysédet mérik időre. Lógás egy percre sincs. Én dolgoztam ezen a területen az ikeaban, és nagyon nem ajánlom, gyakorlatilag egy daráló az egész, hosszútávon nem nagyon tudsz számolni, ilyen helyen jövés-menés van.

Br. 250 000 átlagban a fizetés.

Havi két szabadhétvége biztosított, ami a valóságban lehet egy is.

2019. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én is dolgoztam már ott. Hát a bérezés és a munkaidő korrekt és egész rugalmas meg van egy csomó juttatás.


Viszont ezt leszámítva én nem voltam annyira elájulva tőle. Ami nem tetszett az az,hogy nagyon gáz hogy kötelezni akartak rá, hogy facebookra regisztráljak. Ha nem vagy fenn az ilyen oldalak valamelyikén akkor elkezdenek cirkuszkodni, hogy de ott érhető el minden infó, ott kell írni ha valami probléma van, nem tudsz menni dolgozni vagy valami. Facebookos csoporton belül meg megy a nyilvános cseszegetés, meg a fotózgatás, hogy épp mit rontott el az illető pl: rossz helyre pakolt valamit.


Kész átjáróház. Mindenki mindenkinek a valakije. Mindenki odahurcolja a férjét, feleségét, párját, testvérét, fiút, lányát, az éppen aktuális szexpartnerét dolgozni és ezt szorgalmazza is a cég. Mondván ez egy családi cég, olyan mintha az ember család és barátok között dolgozna. Meg sok a kavarás. Mindenki kavar mindenkivel. Nekem nem tetszett ez a túlzott bizalmaskodás. A munkahelyi bulikat nagyon csípik. Táncikálos műsorok p@csa nadrágban meg már jóformán alsógatyában meg egyéb dolgok. Ha nem jársz ilyenekre nem baj nem kötelező, csak épp csúnyán néznek rád.


Vetítenek egy reklámfilmet az IKEA életéről, hogy mennyire jó ott dolgozni meg azt is reklámozzák, hogy itt párt is lehet találni hú de jó mi itt jöttünk össze.


Odamegy valaki és már két hét múlva műszakvezető is lesz ha szétnyalizza magát akár 20 évesen is, aki aztán ha nem szimpatizál vele ki akarja tetetni az illetőt.


Mindenféle közvéleménykutatás tesztet kell kitölteni az Ikeáról névvel meg mindennel.


A diákok nem kapnak munkavédelmi cipőt se semmit, ha valamit ráhúz a lábára hát így járt.


Kemény fizikai munka egyébként a bele kiszakad az embernek ha a húzósabb napokon.


Ha véletlen elfelejted kitenni a névtábládat akkor a hr-es tajtékzik.


A raktárosok kiváltképp bunkók.


A csoportos interjún ha csöndes vagy akkor már ott elbukott a dolog.


Hát nekem legalábbis ilyen tapasztalataim vannak.

2020. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

" Mi náluk a munkaidő? Tájékoztattak, hogy havonta két hétvégén dolgozni kell, értelemszerűen megfelelő pótlékokkal. Ezeken a heteken hétköznapi napokra esik a pihenőnap?"


Délelőtt 7-15:30-ig délután 12:30-21:00-ig. Hétköznapra esik de van hogy egy pihenőnapod van egy héten mert csak így tudjk megoldani,hogy ne kelljen 7 napot dolgozni egyhuzamba.


"- Milyen fizetést lehet náluk megkeresni nettóban?"

180 ezret +13600 HUF étkezési támogatást SZÉP kártyára és egyéb jutattások.

2021. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Semmiképpen se csak legvégsőbb esetben gyertek ide. Nagyon sz@r az egész. Az emberek undorítóak,elmondassz nekik valamit és máris kibeszélnek a hátad mögött ha kimész wc-re például, bár ez sok helyen van így. A vezetők ipari hulladéknak nevezik a dolgozókat persze ha nem hallják.


Nagyon nagy a bürökrácia. Rengeteg kis-köezepes-nagy főnök van akik semmit nem csinálnak csak ott pötyögnek a laptop előtt te meg menj és szedj 1200 kilós konyhát és szakadj meg. Mindenbe belekötnek semmi sem jó nekik. Egy 22 éves nőnek kevésbé nevezhető sejthalmaz az irányító és úgy beszél mindenkivel mint ha az auschwitzi haláltáborban lennél.


Nagyon rossz a munakerő minőség rengeteg a naplopó, semmirekellő és a kevés szorgos ember végzi el a valódi munkát. A kis-közepes-nagy főnökök meg örülnek, hogy ha kevés az ember mert a megmaradt pénzt szétoszthatják egymás között.


Sok arab, meg pakisztáni dolgozik ott már akit ez zavar. Van egy öreg arab férfi aki bámulja

2021. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
VAN
2021. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
*bocsánat csak félrenyomtam. Van egy öreg arab férfi aki bámulja a női kollégákat A KOEDUKÁLT ÖLTÖZŐBEN. AZT SEM KÉPESEK MEGCSINÁLNI, HOGY A NŐKNEK MEG FÉRFIAKNAK KÜLÖN ÖLTÖZŐJÜK LEGYEN. Egy nő kollégám mesélte,hogy ott bámulta öltözésben ez az arab kolléga. A fizetés nagyon szar 180 EZER NETTÓ amiből nem lehet megélni de azért cipekedj sokat. Van amikor a táppénzt és a szabadságokat, műszakpótlékokat ki sem fizetik!!!!!
2021. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Na utolsó ez egy jó nagy hazugság! Külön öltöző van a nőknek meg a férfiaknak. Nem tudom milyen ismerősöd meg hol dolgozott de ez kamu.
2022. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7-es lehet azóta már változott de ,ő öltözött együtt nőkkel és férfiakkal.
2022. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!