Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felmosó vizet hova szabad...

Felmosó vizet hova szabad kiönteni?

Figyelt kérdés
Elvállaltam lépcsőház takarítást, viszont csatorna sehol nincs a közelben. Ilyenkor hova szabad kiönteni a vizet? A fűre biztos nem, mert kiég, a betonra öntöm, megölnek a tekintetükkel a kedves járókelők, hogy nekik azt kerülgetni kell. De mégis hova önthetném?
2019. jan. 27. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
A lépcsőház előtt nincs valami füves rész? Meg most úgy is hó van és most olvad is kicsit nem hiszem hogy baj ha kiöntöd oda ahol nagyából nem járnak az emberek!
2019. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vizet honnan vételeztél? Mert ott az esetek 99%-ban van lefolyó is.


Kereshetsz egy utcai lefolyót az szinte mindenütt van. Betonra, fűre önteni tilos.


Esetleg valamelyik lakóval beszélhetsz.

2019. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Istenem ez a balkán, hogy öntsd a fűre a mosószeres vizet, úgysem jár ott senki. A kutyát is lehet oda szratni, meg a csikket is ki lehet bszni, úgysem jár ott senki.


Nem... a szemétnek, meg a vegyszeres víznek is megvan a helye és az NEM a fű.

2019. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lépcsőház tárolóban van víz, de nincs lefolyó. Csatorna nincs, csak beton és füves terület a ház elött.
2019. jan. 27. 12:44
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Akkor mond meg a lakóknak, hogy valakinél ki kell öntsd a vizet. Vagy akkor kezdjük a szrt meg a hgyot is kiönteni az ablakon, mint ezelőtt 200 évvel.
2019. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A lakók aláírni nem képesek a jelenléti papírt, nem a koszos vizet kiönteni a wcbe. Azt nem értem, miért nincs csatorna a környéken, ahol én lakom majdnem 10méterenként van, de itt nincs.
2019. jan. 27. 12:50
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

Akik a füvet javasolják: biztosan jót tesz a fűnek a vegyszeres, szennyezett víz... Néhányszor kiöntöd aztán fizetheted az újrafüvesítést a háznak vagy a városnak - attól függően hova tartozik.

Csatorna kell, hogy legyen a közelben, pl. a járda/út szélén.

2019. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs lefolyó a lépcsőházi csapnál. Ezeket szocik építették még előző korszakban, nem értelmes emberek....


Amúgy wc-be szoktam, meg ha van az utcán lefolyó, akkor abba. Növényzetre valóban "tilos", de ezt kevesebben tartják be, mint a "tilos a dohányzás" tábla alatti dohányzást.


Székesfehérváron a sürgősségi osztályon az útra öntik, ahol jó ráfagy és nem egyszer taknyoltam már miattuk bringával. De pont le(rasz)ják, hogy ki esik el rajta :)


Az, hogy hova szabad nem ugyan az, mint hogy hova lehet.

2019. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs csatorna a közelben, végig jártam a környéket, de nincs. Ezért öntöttem a ház oldali betonra, ott felszárad, és nem a növényeknek ártok, csak azt várom mikor szólnak be érte.
2019. jan. 27. 13:31
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

Vigyél kannát, öntsd bele vidd haza.

Ha máshogy nem tudod megoldani és előzetes tájékozódás nélkül el válaltad így jártál.

2019. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!