Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amaterasu? . Több lent

666_SatAn kérdése:

Amaterasu? . Több lent

Figyelt kérdés
Ki mindenki használta az amaterasu technikát a Narutoban? Annyit tudok hogy csak Uchihak képesek használni, madara is használta?

2019. jan. 28. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak Itachi és Sasuke volt képes használni (valamint Indra az animében). Érdekes, de Madarától nem láttuk hogy milyen különleges képességeket kapott a Mangekyo Sharingan által, leszámítva a Susanoot.
2019. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaa és ki a legjobb/legerősebb uchiha klán tag?

Madara bárkit elintézne? Vagy esetleg ha obito itachi ellen harcolna? mi lenne a végeredmény?

. Köszi a választ

2019. jan. 28. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem Madara az utolsó formájában (amikor két rinneganja volt, illetve még egy a homlokán XD) bármelyik Uchihát szétszedné 1v1-ben, talán felnőtt Sasukénak lenne esélye csak ellene. Obito vs Itachi harc szerintem eldőlhet mindkét irányba. Itachi valamivel okosabb, ott van neki a Susanoo amit Obito nem tudna áttörni, valamint az Amaterasu ami ha célt talál akkor vége. Másik oldalan Obito tapasztaltabb, Kamuival könnyen ki tudja védeni az Amaterasut, a Tsukoyomiból pedig 16 éves Sasuke ki tudott törni, szóval Tobinak se kéne hogy gondot jelentsen. Ami talán Obito felé billentheti a mérleg nyelvét az az hogy neki több chakrája van, nagyobb az állóképessége már csak a Senju dns miatt is, szóval minnél tovább húzadna a harc annál nagyobb az esélye hogy Tobi nyer.
2019. jan. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát a Kamui csak addig menti meg Obito-t, amíg az Amaterasu csak úton van felé. Ha már bekapja, akkor csak az Izanagi segít, amivel fél szem mínusz. Vagy a Rinnegan, bár most akkor az a kérdés, hogy milyen állapotokat veszünk alapul.

Például ha Obito mindkét Sharinganjával rendelkezett volna, akkor tudta volna a Susano'o-t használni, de akkor valószínűleg az ő látása is leromlott volna idővel. A Tsukuyomit pedig ne becsüljétek le! Sasuke csak azért volt képes kitörni, mert Itachi hagyta.


Ha csak a saját képességeket tekintjük, tehát Obitonak nincs Rinneganja, de két Sharinganja van, és mindketten erejük teljében vannak, akkor szerintem Itachi győzne. Obito is jól taktikázott Kakashi ellen, de azért Itachitól többre futja egy elterelésnél. Meg aztán Itachi a második legjobb genjutsu használó. Valószínűleg már az elején elkapná Obitot. De ha nem, a Susano'o-ja akkor is mindent visz. Totsuka Kardjával lepecsételi Obitot.


Másrészről Obito Kamui-ja akkor is problémás. Ha nem is támadásra használja, akkor átenged mindent a testén. Szóval Itachi legjobb esélye akkor is a genjutsu, de ő elég óvatos és okos ahhoz, hogy már az elején elkapja vele, és max. késleltetve aktiválja.


Szóval sok múlik a szerencsén, de szerintem Itachi nyerne. De nehéz amúgy megmondani, mert mindkettejük személyiségét a fiatalkoruk határozta meg. Ha Obito mindkét Sharingannal rendelkezne, és Itachi is egészséges lenne, az azt jelentené, hogy az életük nem úgy alakult ahogy, és akkor minden más lenne. Szóval a végén úgyis csak egy feltételezés az egész.


Amúgy Madara után szerintem is Sasuke a legerősebb, már ha csak az Uchihákat nézzük.

2019. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!