Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha körülöttem mindenki beteg...

Ha körülöttem mindenki beteg én is lehetek az?

Figyelt kérdés

4 éve nem voltam beteg, kitűnő tanuló vagyok!

A kisöcsém beteg rám mászik álladóan lehetek beteg?

Nagymamám elkapta tőle ha ő is megölel lehetek beteg?

Ha lovaglás után hideg vizet iszok lehetek beteg? Vagy valami bajom?

Ha lovaglás után leveszem a kabátom lehetek beteg?

Ha nem veszek sapkát lovagláshoz lehet középfülgyulladásom?

Ha ezek közül egyik se jó kérlek írjatok valami frappáns ötletet! Köszi

U.i.: nem doga elől akarok megúszni mert már lezártak (kitűnő), és lehet betegen is kéne suliba mennem...



2019. jan. 29. 21:36
 1/1 csatrad ***** válasza:

Az immunrendszeredet gyengitheted hideggel.

Ha tomeny bacit juttatsz be (masok test nedvei, romlott etel, szeklet, sar, kb barmi ami budos) akkor is jo eselyel valamelyik megmarad es elterjed a fertozes.

Annyit erdemes tudni, hogy bar valszeg par het alatt kigyogyulsz barmibol, maradni fog valami nyoma ami eleted teljes hatralevo reszeben ottmarad valtozatlanul, minden maradek nap osszes perceben.

Sot jo eselyel visszatero bajod lesz, ugyanis a dokik nem gyogyitanak, hanem tunetet kezelnek szoval akarmilyen fajdalmakat okoz lehet az minden evben elo fog jonni egyszer es soha nem mullik el teljesen.

2019. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!