Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Velem van a baj? Lehet beteg...

Velem van a baj? Lehet beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ott sokszor csak testileg,ahol lennem kell.Például iskolában főleg ,de munkahelyen is előszokott fordulni.Egyik munkatársam mondta is ,hogy ,olyan mintha nem lennék ott agyba.Igaziból nem nagyon gondolkodom csak elbambulok.Két munkahelyem van ,mert diák vagyok és az egyikbe több mindent kell csinálni ott pörgők,de a másikba valamire hosszabb ideig oda kell koncentrálni és nem megy.

2019. jan. 18. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Kimerült vagy, és ahol rutinból tudod csinálni a dolgodat, ott pihen az agyad, vagyis nem igazán vagy benne.
2019. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a lényeg, hogy pihenned kéne, és keresni a lehetőségeket, hogy csak egy munkahelyre kelljen járnod a tanulás mellett, mert ez nyilvánvalóan megvisel, hosszabb távon egyéb fizikai tünete is lesz a koncentrációzavaron kívül.
2019. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!