Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Manapság lehet személyesen,...

Manapság lehet személyesen, nem pedig facebookon, instagramon, stb. ismerkedni?

Figyelt kérdés
Itt gyakorin is mindig azt látom hogy sokan írják hogy pl a lányra ráírt a fiú, meg hogy eddig, meg addig irogattak egymásnak, de én valahogy nem nagyon tudnék így csak ráírni egy lányra. Nem tudnék mit mondani, de személyesen pedig nagyon jól eltudok beszélgetni bárkivel. Van még valaki aki nem szeret, csak személyesen "társalogni"?

2019. febr. 2. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát élőbe minden másabb, jobb mint interneten. Én szerintem is. Mivel a legtöbb fiatal már beszippantódott ebbr hogy ismerkedjenek facebookon stb. Ennél szörnyűbb nincs mikor valakinek a fia a facebookot nyomja váltig estig. Fuu.
2019. febr. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2*Sü ***** válasza:
100%
Személyesen ismerkedni – szerintem – leghatékonyabban valamilyen közösségben lehet, én pl. néptáncos voltam, az együttesen belül sok párkapcsolat született, nem egy barátnőm is az együttesből került ki. Tagja voltam egy kulturális egyesületnek, azon belül is születtek párkapcsolatok, házasságok, kedvesemmel is ott ismerkedtem össze. Ezért sem árt, ha az embernek vannak olyan hobbijai, amit közösségben lehet űzni, legyen szó táncról, sportról, túracsoportról, filmklubról, stb… Meg persze lehet baráti körökön belül, baráti körök kapcsolódásán keresztül is ismerkedni. Lehet elvileg teljesen random módon egy szórakozóhelyen, csak ott megvan az a hátrány, hogy igazán nem ismered a másikat, meg a másik sem téged, a közösség ezért jó terep, mert ott lehet, hogy mire egy közelebbről való ismerkedés elkezdődik, addigra már rengeteg dolgot tudsz a másikról.
2019. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!